Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ağustos Ayı

Rüyada Ağustos ayı neye işarettir?

İlginç bir rüya gördüm, sanki rüya içinde rüya gibiydi ve ben ölecektim. Rüyamda beyin felci geçireceğimi ve 1 Ağustos tarihinde öleceğimi haber alıyordum. Çevremde tanıdıklarım herkes üzülüyordu, bunu öğremdiğimde melek ve seytanı bir anda görüyor ve son dakikalarımı iyi geçirmemi söylüyorlardı, daha da ilginci sanki böyle bir şeyin normalmiş gibi olmasıydı. İnanılmaz etkilendiğimi söylemeliyim, aniden uyandım ve sabah ezanı yakındı. Bu ne anlama gelebilir aydınlatırsanız sevinirim.

Rüyada Ağustos ayını görmek tabiri

Metin selam, hemen söylemeliyim ki bu rüyanın ölümle alakası yok çünkü ölümü tarihi sadece Allah tarafından bilinir. Rüyada öleceğini görmek sadece sizin gerçek hayatınızda negatif enerji ile dolu bir ortamda bulunduğunu, bazı bıkkınlık ve yorgunluklar yaşadığını, yaşamında bir değişiklik ihtiyacı içinde olduğunu simgeler.

Rüyada Ağustos ayını görmek  bir kişisel ilişki veya iş durumunda yanlış anlama olduğunu gösterir. Kendini doğru ifade etmeyi öğrenip yanlışlıklara yol açmamak gerektiğini temsil eder.

Rüyada Ağustos ayında olduğunu görmek zora düşeceğini bildiği halde bir yakınına yardım edeceğine fakat bunun sonunda düşündüğünüzde daha da büyük bir sıkıntı yaşayacağınızı, bu yüzden belki de işinizde itibar kaybı yaşayacağınızı gösterirken aynı zamanda şu anda aranızın iyi olduğu bu kişiyle dostluğunuzun sona ereceğine yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir