Rüyada Ağzı Ve Burnu Olmayan Birini Görmek

Rüyada ağzı ve burnu olmayan birini görmek ne demektir?

Selam, ben bir kaç gün önce rüyamda eski öldüğünü düşündüğüm bir arkadaşımı gördüm, fakat aslında tanıdığımı düşündüğüm bu arkadaş gerçekte tanımıyorum! Onu kalabalık bir yerde tesadüf üzere görüyor ve tanıdığımı düşündüğüm bir arkadaşın ismi ile hitap ediyorum ama o beni gördüğünde seviniyor, mutlu oluyoruz sarılıyoruz o anda onun ismini hatırlayıp hitap edip sarılıp birbirimizi gördüğümüze seviniyoruz, fakat önce burun ve ağzı yok, kesilmiş, hemen sonra üstü giyimli olmasına rağmen cinsel organı kesilmiş ve yok olduğunu fark ediyorum, aynı anda kollarında yanık yarasına benzer kesik yaralarını fark ediyorum.

O an ona ölmüş olduğunu düşündüğümü sormak üzere iken bana başından geçeni anlatıyor, bir partide biri tarafından tuzağa düşürüldüğünü ve bıçak, ustura benzeri bir şeyle ona saldırdığını ve ağır yaraladığını anlatıyor, zor günlerden sonra yaşamayı başardığını anlatıyor ve bunları anlatırken gayet mutlu bir şekilde anlatıyor.

Uyanıyorum rüyadan, kendimi sorguluyorum ve böyle bir arkadaşımın olup olmadığını sorguladım ama böyle bir arkadaşım yok sanırım. teşekkür ederim lütfen bu rüyanın varsa bir yorumu yazar mısınız? Rüyada burnu ve ağzı kesik birini görmek neye çıkar?

Rüyada ağzı ve burnu olmayan birini görmek neye yorulur?

Rüyanız çok çok ilginç ve değerli mesajlar vermekte. Lütfen bir daha böyle önemli rüya gönderirseniz hakkınızda bilgi vermeyi unutmayın.

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatta bol kazanca kavuşacağınızı ancak buna ulaşmak için içinde bulunduğunuz kafa karışıklığına son vermeniz gerektiğini simgelemektedir.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir