Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ağzı Ve Burnu Olmayan Birini Görmek

Rüyada ağzı ve burnu olmayan birini görmek ne demektir?

Selam, ben bir kaç gün önce rüyamda eski öldüğünü düşündüğüm bir arkadaşımı gördüm, fakat aslında tanıdığımı düşündüğüm bu arkadaş gerçekte tanımıyorum! Onu kalabalık bir yerde tesadüf üzere görüyor ve tanıdığımı düşündüğüm bir arkadaşın ismi ile hitap ediyorum ama o beni gördüğünde seviniyor, mutlu oluyoruz sarılıyoruz o anda onun ismini hatırlayıp hitap edip sarılıp birbirimizi gördüğümüze seviniyoruz, fakat önce burun ve ağzı yok, kesilmiş, hemen sonra üstü giyimli olmasına rağmen cinsel organı kesilmiş ve yok olduğunu fark ediyorum, aynı anda kollarında yanık yarasına benzer kesik yaralarını fark ediyorum.

O an ona ölmüş olduğunu düşündüğümü sormak üzere iken bana başından geçeni anlatıyor, bir partide biri tarafından tuzağa düşürüldüğünü ve bıçak, ustura benzeri bir şeyle ona saldırdığını ve ağır yaraladığını anlatıyor, zor günlerden sonra yaşamayı başardığını anlatıyor ve bunları anlatırken gayet mutlu bir şekilde anlatıyor.

Uyanıyorum rüyadan, kendimi sorguluyorum ve böyle bir arkadaşımın olup olmadığını sorguladım ama böyle bir arkadaşım yok sanırım. teşekkür ederim lütfen bu rüyanın varsa bir yorumu yazar mısınız? Rüyada burnu ve ağzı kesik birini görmek neye çıkar?

Rüyada ağzı ve burnu olmayan birini görmek neye yorulur?

Rüyanız çok çok ilginç ve değerli mesajlar vermekte. Lütfen bir daha böyle önemli rüya gönderirseniz hakkınızda bilgi vermeyi unutmayın.

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatta bol kazanca kavuşacağınızı ancak buna ulaşmak için içinde bulunduğunuz kafa karışıklığına son vermeniz gerektiğini simgelemektedir.

“Rüyada Ağzı Ve Burnu Olmayan Birini Görmek” için 6 yanıt

Burnu kırılmış birilerini görmek
Yaş:29 Bekar, işsiz, psikolojik engelli. Gerçekte ailemle ilgili sorunum var bana zulmettiler ve yalnız yaşıyorum. Rüyamda babam, annem ve ablamın burnunun parçalandığını gördüm fakat tamamen değil. Benim kaldığım eve gelmişler kapı kilitliyken nasıl içeriye girdiklerini anlayamadım, çok şaşırdım. Önce onlarla ilgilenmedim, bana yine kötü davranıyorlar; özellikle ablam. Daha sonra hepsiyle ilgilenmiş gözükmemek için sadece “annemin burnuna ne oldu” diye soruyorum, babam “tatilde kaza oldu” diyor, fakat bana yalan geliyor, çünkü üçünün birden burnunun bir kısmı gitmiş. En çok anneminki. Babama soruyorum “içeri nasıl girdiniz” cevabını bir şeyler söylüyor mantıklı değil. Rüyamda mı gerçekte mi bilmiyorum tekrar tekrar uyanıyorum veya uykuda aynı rüyayı görüyorum veya aynı şeyleri düşünüyorum. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Sercan merhaba, rüyada burun görmek Rüyada burun görmek enerji, sezgi, merak, bilinç anlamlarını simgeler. anlamlarını simgeler. Annen, baban ve ablanın burunlarının kırılmış – bir kısmının gitmiş – olması onlar hakkında enerji, sezgi, merak, bilinç konularında bir aksaklığı işaret etmektedir. Yani onların yaşam enerjilerinin düştüğünü, sezgilerinin zayıf olduğunu, merak duygusunu kaybettiklerini ya da bilinçli davranamadıklarını gösterebilir.

Rüyamda eski eşim bir piknik alanında sigara içerken birileri ile tanışıyor ve o kişi telefonunu satacakmış, öyle anlıyorum. Sonra elinde 2. el bir telefon getiriyor ve “bunu bana alsana” diyor, hatta ben gerçek hayatta aramızda bozuk olduğu için rüyada da bunun bilinci ile tuhafıma gidiyor. Ben telefonu elime alıp bir tuşa basıyorum, arkadaşımın resmini görüyorum, karşı taraf arkadaşımın kocası telefonu satan kişi, adam o sırada “kurcalamayın, resimleri açmayın demedik mi” diye bağırıyor. Eşime veriyorum telefonu oda adama verirken adam elinden hırsla alınca sinirleniyor ve az önce sigara içerken tanıştığı içinde telefon sahibi olan kişilerle kavga ediyor. Tek sebep telefona bakılması, hatta ben yanlışlıkla o tuşa bastığım için kendimi suçluyorum, sonra eşim o gruptan çok dayak yiyor, tabi oda dövüyor ama onlar kalabalık. Hemen hastaneye götürüyorlar ve arkasından bende oğlumuzu bir arkadaşa emanet edip hastaneye gidiyorum, sedyede eşim hemen yakınında da kavga ettiği kişi yatıyor, ikisi de çok kötü burunlarını kopartmışlar birbirlerinin. Tuhaf oldum sadece yarısı duruyor ucu kopmuş sadece burun eti görünüyor, kanlı ama kan akmıyordu. Sonra eski eşim elimi tutuyor “24 saat sonra her şey belli olacak durumum ciddi ne olursa olsun çocuğumuza iyi bak üzülmeyin gezin tozun mutlu yaşayın” diyor (eski eşim beni çok üzdü normal hayatta hep kadınlar oldu onun hayatında ayrıda olsak şuan kısa bir süre önce yine biri ile duydum ve çok üzüldüm hatta rüyamda bile kendi kendime bak ölüm bu kadar yakınken yine bizi düşünüyor diye düşünmüştüm ) rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim teşekkür ediyorum.

Ayten merhaba, gördüğün rüyanın ana teması eski eşini görmek, yardımcı teması ise onun kavga etmesi sonuçları burunlarının kopmasıdır. Rüyada eski kocasını görmek kişinin geçmişte yaşanan olumlu deneyimleri ve eski iyi zamanları, sevgi ile paylaşılan anıları yansıtır. Eşinizin o haldeyken sizi ve çocuğunuzu düşünmesi de bunu anlatmakta, hala içinizde sevgi, şefkat olduğunu belirtmektedir. Kavgada onların burunlarının kopması yani burnu olmayan birilerini görmek yaşamınızda bir şeylerin değişeceğini anlatmaktadır.

Rüyamda hoşlandığım insanın burnunun olmadığını gördüm sizce ne anlama geliyor olabilir

Ben bizim memlekette azim şehir diye bı site var o sitede oturan üç beş kadına bu sitenin adı azim şehir değilde cin şehri olsa diyorum buna benzer bı kac isim daha diyorum ama cinle ilgili diyorum ve sonra en sonunda uzun boylu başı kapalı mı desem sarilimi desem tam cozemedim ama ağzı ve gozleri sim siyahtı sanki bı çukur du bana bakıyordu o sıra uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir