Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ağzına Yılan Girdiğini Görmek

Rüyada ağzına yılan girmesi ne demektir?

Bugün rüyamda bir 4 metre uzunluğunda yılan gördüm, yılan ağzıma kafasını soktu ve ben onun kafasının karnımda olduğunu hissedince yılanın havasını kestim ve sonrada mutfakta iken çekmeceden bıçak çıkarttım, bıçağı hazır tuttum, yılanı bir elimle de tutuyordum ama yılanın havasızlıktan hali kalmadı bende uyandım. büyük bir yılandı, sanırım boğa yılanı idi. Lütfen söyleyin rüyada ağzına yılan girmesi neye işaret eder. teşekkür ederim.

Rüyada ağzına yılan girdiğini görmek yorumu

Sevda merhaba. Rüyada ağzına yılan girmesi, rüyada ağzına yılan girdiğini görmek aldığınız destek ile yaşama sevincinizde artış, yaşam enerjinizde yükselme olduğunu, sağlıklı güzel günlerin geleceğini simgeler. Aslında göründüğü kadar kötü bir anlamı olmayıp iyiye işarettir.

Yılanın büyük olması çoğu zaman anlaşmazlık, tartışma, çekişmelerin yansımasını gösterir. Bu rüya aynı zamanda düşman ya da rakiplerinizin güçlü olduğuna işaret edebilir. Rüyada gördüğünüz yılan boa yılanı ise bu kimi kişisel ilişkilerinizin kısıtlanmış olduğu duygusu taşıdığını gösterir. Alternatif olarak, kişisel baskı temsil eder veya gizli zevk önerir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ağzına Yılan Girdiğini Görmek” için 3 yanıt

Rüyada annesinin ağzına yılan girdiğini görmek
Rüyamda annemin ağzına yılan girdiğini gördüm, tutmaya çalıştım ama tutamadım, lütfen cevap verin bu ne demek?

Rüyada ağzından yılan çıktığını görmek
Rüyamda ağzımdan iki tane ince uzun gümüş rengi yılan çıktığını gördüm. Anlamı nedir acaba ?

Rüyada arkadaşının ağzında yılan görmek
Ben rüyamda bir arkadaşımın ağzında yılan olduğunu gördüm, yılan büyük ve yukarıya doğru durmuş, dimdik bir vaziyetteydi. Yanında arkadaşımın ablası bir sopayla yılanı çıkarmaya çalışıyordu, bu ne demek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir