Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Ağzından Pilav Çıkarmak

Rüyada ağzından pilav çıkarmak neye işarettir?

Rüyamda ağzımdan avuç dolusu pirinç pilavı çıkartıyordum. Sonra birkaç tane olarak çıkartıp tükürmeye başladım, bunu bir kaç kez tekrarladım, yolda hem yürüyordum hemde sürekli pilav tükürüyor idim, yorumlarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Rüyada ağzından pilav çıkarmak neye yorulur?

Kadriye merhaba. Bu ilginç ve bir o kadar da değerli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyada ağız görmek kendini ifade etme, söz, laf anlamlarını simgeler. Sizi rahatsız eden bir konu hakkında konuşmak durumunda kalacağınız anlamına gelir. Sayfada anlatıldığı gibi ağızdan bir şey çıkması görmek çıkan şeyin işaret ettiği konuda bir konuşma, tartışma veya söz duymaya delalet eder denilmektedir. Rüyanda ağzından pilav çıkıyor ki bunun açıklaması pilav teriminde saklı;

Rüyada pilav görmek rüyayı gören kişi hakkında oldukça sevindirici bir anlam taşır ve o ana kadar anlaşılamamış bir çok güç ve karışık sorunun çözüme ulaşacağına yorumlanır. Sonuç olarak ağzından pilav çıkması bir sorunun çözümü hakkında bir konuşma yapacağını işaret etmektedir.

Rüyada tükürmek, rüyada yere tükürdüğü görmek ağzınızdan çıkan kötü bir söz nedeniyle kimi pişmanlıklar yaşadığınızı, sanki keşke bu sözü söylemeseydim diye düşündüğünüzü simgelerken, diline hakim olmak konusunda sizi uyarır.

“Rüyada Ağzından Pilav Çıkarmak” için bir yanıt

Merhaba, rüyamda öksürüyorum ve ağzımdan bir şeyler çıktığını görüyorum. Önce balgam olduğunu zannediyorum, bakıyorum ve pirinç olduğunu görüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir