Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ağzından Saç Çıktığını Görmek

Rüyada ağzından saç çıktığını görmek ne demektir?

İyi günler. Ben tekrar Süreyya. Eşim bu gece rüyasında ağzından uzun bir saç veya kıl çıkarttığını söyledi ve 2 tane yarasa görmüş bana doğru geldiler ve hemen geri uzağa uçtular diye rüyasını anlattı. Eşimin rüyası ne anlama geliyor, simdi kendisi de biraz korkmuş sakın kötü bir şey olmasın diye söylenip duruyor. Umarım yakın bir zamanda rüyayı yorumlarsanız çok sevinirim. Size hayırlı isler. Saygılarımızla Süreyya Koç. Rüyanın unsurları : ağızda saç, ağzında kıl, ağızdan saç çıkması, ağzından kıl gelmesi, yarasa görmek.

Rüyada ağzından saç çıkması  yorumu

Rüyada agzında saç görmekSüreyya Merhaba, insanlar sağlık ve afiyet için yemek yerler, yemek bize hayat verir, canlılık verir, enerji verir. Ağız ise yemek yeme organıdır. Yaşamda başka şeylerde insanlar için lazım ve gereklidir, onlar size sağlık, mutluluk verir, sizin yaşamınızı tamamlar. Bunlardan bazıları dini inanca sahip olmanız, aileniz, arkadaşlarınız, güvenlik, barınma vb. Eğer bunlardan biri veya birkaçı eksik olursa hayatınızın manası kalmaz, yaşamdan zevk alamazsınız, yaşamınız can sıkıcı bir hal alır.

Ne zaman size birisi hayatta yaptığınız hataları yüzünüze söylese siz bunları duymak istemezsiniz, çünkü rahatsız olursunuz. İşte ağzınızdan çıkan kıl bunu temsil etmektedir. Ağzınızdan çıkardığınız saç teli başkalarının hatalarınızı size söylemesinden rahatsız olduğunuzu belirtir. Rüyadaki yarasalar ise canınızın çok sıkılmış olduğunu ifade eder.

Bana göre eşinizin rüyası, çevresindeki birisinin, eşinize hatasını söylediği için canının sıkılmış olduğunu göstermektedir. Buna canı sıkılması yerine, bundan ders alıp, hatasını gidermeyi düşünmesi daha doğrudur ( not: elbette hatayı söyleyen kişi, bunu başkalarının önünde, gurur kırıcı şekilde yapmadıysa) Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada saç görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ağzından Saç Çıktığını Görmek” için 9 yanıt

Birine kötü bir söylediğinizi ve o kişiyi çok üzdüğünüzü gösterir.

Ben bu gece rüyamda bogazimdan 4 veya 5 tel kil cektigimi gördüm ayni zamanda dislerime takili killari cikarmaya ugrasiyordum cok etkilendim ve düsündükcede midem bulaniyor. bunun anlami ne olabilir diye ögrenmek istiyorum Teşekkürler. Kadir.

Rüyamda eşimin ağzından önce küçük bir kıl sonrada uzayan bir topak saç kılı çıkıyordu. Bunun manasını ögrenebilirmiyim, saygılarımla.

Meraba efendım,ben de rüyamda sevdiğim ınsanla öpüşürken agzımdan uzun saç teli çıkıyordu ..3 ten fazla çıkardım..ne demektır yorumlarsanız sevinirim..çok teşekkürler

Merhaba;

Rüyamda ağzımdan elim ile 2 adet uzun siyah saç telini dışarıya çıkardım. ilk saç teli çok kolay bir şekilde çıktı 2.saç telini ise yavaş yavaş çıkardım ve gırtlağımı acıttığını hissettim..Bu rüyamın manası öğrene bilir miyim kolay gelsin iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir