Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ağzından Tükürük Saçan Birini Görmek

Rüyada ağzından tükürük saçan birini görmek neye işarettir?

Rüyamda bir adam elinde bir şeffaf  bardak içinde buz kalıpları tutuyordu. Buzlar harika görünüyordu. Çok susadığımı hissettim ve bu adamdan biraz su istedim. Adam bana yarım bardak su verdi. Verdiği su ılık idi ve bu yüzden suyun içine buz koymasını istedim. Fakat bu adam konuştuğu zaman ağzından tükürük saçıyordu ve elindeki buz o kadar soğuktu ki ağzından tükürük saçıldıkça yangına su döküldüğünde olduğu ses çıkıyordu. Ben çok tiksiniyordum. Ne anlama geliyor bu rüya acaba. Teşekkürler? 48, Kadın, Evli, Çalışıyor

Rüyada ağzından tükürük saçan birini görmek tabiri

Değerli okurum, bu rüyanın aynısını bir başka siteye daha önce göndermişsiniz. Başka yayınlanmış yazıyı yayınlamamak bizim için en istemeyen durumdur ve bu Google gözünde kopya içerik olarak değerlendirilmektedir. Ben anlam değişmeyecek şekilde rüyanızı yeniden düzenledim. Lütfen rüyanızı tamamen özgün bir şekilde gönderin.

Rüyada buz kalıbı görmek kısmet ve güzel bir işe başlamak demektir. Rüya görülen buz kalıplarının miktarı ne kadar fazla ise elde edilecek kazanç, başarı ve itibarın da o derece çok olacağına rivayet eder. Bu rüya aynı zamanda şansının açılmasına, beklenmeyen bir zamanda bir mala sahip olmaya veya karşına çıkacak bir hayırlı kısmete işaret olarak ta yorulur.

Rüyada susamak karşılanmamış ihtiyaçları simgeler. Bunlar ilham, motivasyon veya ekstra iteleme isteyen konular olabilir. Rüyada su istemek, gereksinim simgeler, bir konu hakkında birinin / ya da birisinin yardım veya desteğine gereksinim duyduğunuzu gösterir. O kişi istediğiniz suyu verirse yardımı alacağınızı gösterir, su aldığını görmezseniz konuyu kendi başınıza çözmeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyanın en ilginç yanı size su veren adamın konuşurken ağzından tükürük saçıldığını görmek olup, rüyada birinin konuşurken ağzından tükürük sıçrattığını görmek çevrenizde konuştuğuna ya da yaptığına dikkat etmeyen patavatsız birine karşı dikkat etmeniz ve istenmeyen bir durumla karşılaşmamak için işin başında tedbir alıp, o kişiden uzak durmak gerektiğini işaret eder. Bu rüya, buna dikkat etmezseniz yaşamınızı olumsuz etkileyecek şeyler yaşayamaya, sizi korku ve endişe içerisinde bırakacak hallere düşmeye yada size veya sevdiklerinize tehdit oluşturacak bazı olaylarla karşılaşmaya işaret edebilir.

“Rüyada Ağzından Tükürük Saçan Birini Görmek” için bir yanıt

Ben rüyamda böyle ağzımdan burnumdan balgam, tükürük gibi bir şey çıkarıyodum ama biraz kanlı gibiydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir