Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ahbap Görmek

Rüyada ahbap görmek neye işaret eder?

Rüyamda yeşillik olmayan ama açık bir arazideyim. Şu an aramız biraz bozuk olan bir ahbabım yanımda beliriyor ve biz konuşurken köpekleri fark ediyoruz, yoğun korku hissediyorum. Sonra bu ahbap elimden tutup koşmaya başlıyor ama insan üstü bir hızla, hatta şaşırıyorum. Köpeklerden kurtuluyoruz. Uyandığımda elimden tutup o kadar hızlı koşabilmesinin hala etkisindeydim. 35, Kadın, Bekar, Mühendis.

Kocam beni kendinden mesleki yönden üstün gördüğü için gelecek kaygısı içinde. Bu rüyanın bu konuda iyi bir anlam taşıdığı umudu içindeyim. acaba öyle midir?

Rüyada ahbap görmek yorumu

Rüyada ahbap görmek genel anlamda hayal kurmaya, yeni tanışmaya veya iyi habere rivayet eder. kendinizle ilgili düşünce ve hislerinizi netleştirmek ve bir yön çizmek gerektiğini ifade eder. Bunlar her zaman güzel ve hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin dürüst, saygılı, ahlaklı karakteri ve dengeli davranışları dolayısıyla hem kendi ailesinde ve sülalesinde, hem de yakın çevresiyle arkadaşlarının arasında çok beğenilip ve itibar kazanarak takdir aldığına işaret eder. Gerçek anlamına benzer şekilde de tabir edilir ve özü sözü bir, mert ve güvenilir bir kişi tarafından yardım görmeye ve onun sayesinde kalkınmaya işaret eder.

Rüyada bir ahbabı ile karşılaşmak rüya sahibinin çözümü zor sandığı bir meselenin aslında kolay bir çaresinin olduğunu öğrenmesine ve kurtuluşa işaret eder. Rüyayı gören kişinin başarıya ulaşmak için ihtiyaç duyduğu iç huzur ve manevi güce kavuşmasına, bu sayede sıkıntıları birer birer halletmeye başlamasına ve hayattan yana şansının açılacağına yorumlanır

Rüyada eski ahbap görmek çok güzel anlam taşır ve rüya sahibini hayatta devamlı olumlu ve hayırlı şeyler yaşamasına, hayatının planlara uygun olarak ilerleyeceğine ve amaçladığı noktaya emin adımlarla ve kararlı olarak varacağına işaret eder. Mutluluğa ve huzur bulmaya tabir edilir.

Rüyada bir ahbabıyla yemek yemek rüyayı gören kişinin ileri zamanlarda çok itibar sahibi biri olacağına, herkesin onun karşısında el pençe divan durmasına ve onu el üstünde taşımasına rivayet edilir. Rüyayı gören sevenleri tarafından yüceltildikçe yüceltilecek ve en tepelere taşınacak demektir.

Rüyada bir aile dostunu görmek gören için sevinç ve müjde taşına bir haber almaya ve hayatı boyunca şansı ve kısmetten yana hayır görmek simgesidir. Rüya sahibinin mutluluğu ve kazandığı başarının ömür boyunca süreceğine yorumlanır

Bir ahbap ile tartışmak rüya sahibi kişinin kendisi ile ilgili kimi yönleri veya tutumu reddettiğine işaret eder. Rüyada ahbabı ile kavga etmek çoğu zaman rüyadaki gibi gerçekleşir ve
kişinin çok güvendiği adeta kardeşi gibi gördüğü birinin gazabına uğrayıp büyük bir hüsran yaşar ve ne kadar çok yanıldığını o zaman anlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir