Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada ahçı görmek

Rüyada ahçı görmek ne demek?
Merhaba rüyayı bir arkadaşım görmüş, ayrıldığı erkek arkadaşının evine gitmiş (gerçekte erkek arkadaşı yalnız yaşadığı halde evde akrabaları varmış erkek bayan) arkadaşa “niye geldin git” demişler, onları dinlememiş erkek arkadaşının yatak odasına girmiş, erkek arkadaşı işteymiş yatak boşmuş, sadece üzerinde kendi yattığı yastık ve ayak ucunda 2 yastık duruyormuş, çarşaf ve kendi yastığı beyazmış ancak biraz pis gözüküyormuş, ayak ucunda üst üste duran yastıklardan alttaki beyaz üstteki mavi alacaları varmış, ayak ucundaki yastıkların üzerine başını koyarak uzanmış.

Evdekiler onu göndermişler, bir müddet sonra yine ayrıldığı sevgilisinin evine gittiğini görmüş ayni akrabalar ona tekrar yine geldin niye geldin diye sitem etmişler o tekrar yatak odasına girmiş ayni düzeni görmüş, içinden ayak ucundaki yastıkları göstererek bak onları atmamış (sanki o yastıklar ona aitmiş gibi hissettiğinden öyle düşünmüş) evdekiler tepki göstermişler yine niye geldin diyerek o üzüntüyle yatağın üzerine oturmuş, arkadaşın eski kayın validesi o evde ahçılık yapıyormuş arkadaşın geldiğini haber vermişler oda gülümseyerek arkadaşın yanına gelmiş ve o sırada mutfakta reçel yapıyormuş bir kaseyle reçeli getirmiş üzgün şekilde duran arkadaşın ağzına kaşıkla kırmızı renkli reçelden koymuş. 49, Kadın, Evli, Emekli
Rüyada ahçı görmek tabiri
Değerli okurum, arkadaşınızın rüyası tam manasıyla bir eski sevgiliyi görmek rüyasıdır. Sevdiği değer verdiği kişiden ayrılan insan ayrıldığı o kişiyi uzun bir süre sık sık rüyalarında görür. Bu rüyalar genelde pişmanlık, vicdan azabı ya da ayrılmanın acısını yansıtır. Arkadaşınız lütfen eski sevgili rüya tabiri sayfasını incelesin. Rüyada farklı olarak sadece 2 farklı konu geçiyor; eski kayın validenin aşçılık yapması, reçel yapması ve arkadaşının 1 kaşık reçel yemesidir.

Ahçı, ahçıbaşı kelimeleri Türkçemizde yerleşmiş bir dil hatamızdır ve doğruları aşçı, aşçıbaşı olmalıdır. Rüyada aşçı görmenin açıklaması lütfen bakınız aşçı rüya tabirleri sayfası.

Rüyada reçel görmek Sürprizler, Mutluluk anlamlarını simgeler. Tatlı şeyler ve yeni keşifler yapacağınızı ifade eder. Reçel yemek, Reçel yediğini görmek, Çok fazla sorumluluk ve taahhütlerin altına girdiğinizi ancak bunların yerine geleceği anlamını taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir