Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ahdetmek

Rüyada ahdetmek neye işarettir?

Rüyamda kıyamet koptu ama nasıl mı? ben bir topluluktaydım ve yanımda uzaktan yakından tanıdıklarımda vardı, hepimiz öldük ve dirildik, herkes telefonla yakınlarına ulaşmaya çalışmaya başladı, ben sevgilime ulaşmaya çalışırken telefonum kapandı ve açma tuşuna bastığımda telefonda kıyametten bir resim ve alevler canlandı, ben bir daha günah işlemeyeceğime ahdettim ve sırılsıklam bir terle tövbe etme başladım, acaba ne anlama geliyor bu, bugün gördüm.

Rüyada ahdettiğini görmek yorumu

Merve selam, rüyada kıyametin koptuğunu, dünyanın sonunun geldiğini görmek aslında kişinin hayattaki hedeflerine ulaşması için önünde bir çok engel bulunduğunu ve bu engelleri birer birer aşması gerektiğini ifade eder. Öldüğünü ve yeniden dirildiğini görmek kişinin hayatında bazı şeylerin biteceğini ve yerine başkalarının başlayacağını anlatır yani bir değişim sembolüdür.

Rüyada ahdetmek ahdedilen şey ile birlikte değerlendirilir. Rüyada bir işe ahdettiğini görmek iş yaşamında kişinin başarıya kavuşacağını simgeler. Rüyada iyilik, iyi insan olmaya ahdettiğini görmek manevi huzura işaret eder Rüyada düşmanlık yapmak, öç almak, kötülük yapmaya ahdederseniz tövbe etmeniz gerektiğine, işlediğiniz günahların ağırlığını üzerinizde taşıdığınıza işarettir. Ahdetmek bir şeyi yapmak için söz vermek, ant içmek anlamına gelen Arapça kökenli kelimedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir