Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Ahır Görmek

Rüyada ahır görmek neye çıkar?

Merhaba. Birkaç gün önce gördüğüm rüyayı anlatmak istiyorum. Rüyamda eski bir evdeydim ama ev tanıdık değildi, yanımda ailem ve akrabalarım vardı. Evde ahır gibi eski kulübe vardı. Orada uyumak zorundaymışım ve bundan çok rahatsızdım korkuyordum.

Benim yattığım yerin hemen yanında bir at vardı atı uyandırmaktan korkuyordum. Sonra bir de başka bir atın başının kopmuş olduğunu gördüm ama kanamıyordu. Teşekkürler. 20, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Rüyada ahır görmek neye yorulur?

Merve merhaba, Görmüş olduğun rüya pek olumlu şeyler söylemiyor, keşke ruh halin hakkında bilgi verseydin, daha sağlıklı açıklama yapılabilirdi. Yabancı ev, ahır gibi kulübe, orada kalmaktan korkma gibi negatif unsurlar yaşamında ölüm korkusu ya da yalnız kalma kaygısı yaşadığını göstermektedir. Uyandırmaktan korktuğun at aslında gönlünden geçen muradını simgelerken atın başının kopmuş olması bu muradına kavuşmak konusunda bir hayal kırıklığı yaşadığını temsil etmektedir.

Rüyasında ahır görmek verdiğin bir sözü tutmak gerektiğine ya da harama işaret eder, haram mal sahibi olacağı anlamına gelmektedir. Rüyada ahıra girmek, ahıra girdiğini görmek veya ahırda olduğunu görmek sonu pişmanlıkla olacak bir iş yapacağınızı işaret edebilir. Rüyada ahır temizlemek, ahır temizlediğini görmek tövbe edeceğiniz anlamına da gelmektedir. Rüyada hayvan barınağı ve hayvan damı aynı anlamdadır.

“Rüyada Ahır Görmek” için bir yanıt

Rüyamda bir arkadaşımla 40 kat asansörle yukarı çıkıyorum, çıktığımda ise bir ahırın içinden geçiyorum. Ahırda inek ve buzağılar vardı. Ahırdan çıktığımda ise deniz kenarında diğer arkadaşımla oturuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir