Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ahireti Görmek

Rüyada ahireti görmek neye çıkar?

Öncelikle bu rüyayı bu gün oruçlu olduğum için gördüğümü tahmin ediyorum. Rüyamda ailem ile birlikte okula benzeyen bir binada sıraların üzerinde oturuyorduk, her taraf grimsi tonlardaydı. Birdenbire aşağı doğru inen bir merdiven açıldı, annem ne olduysa farkımda olmadan oraya inmiş.

Orası ahiret yeriymiş ve nasıl olduysa annem bana telepati yoluyla orada olanları bana aktardı. Aktardıkları şunlardı; orada bir dilek kutusu var ve annem beyaz bir kağıda benim hakkımda benim başarılı olmamı mutlu olmamı vb. şeyler yazıyordu ve aniden annemin bacaklarından siyah dumanlar çıkıyor o dumanlar anneme önceden yapılan bir büyü olduğunu gösteriyor ve o büyü yok oluyor, annemin başında bir melek tacı beliriyor. Annemin bana gönderdikleri bu kadardı.

Bende aşağı inmeye karar verdim ve indim, bende dilek kutusuna yazıp bir şeyler koydum ama ne yazdığımı bilmiyorum. Sonradan ben bu olanların hepsini arkadaşlarıma anlatıyorum ve herkes şaşırıyor ama sanki olası bir şeymiş ve sıradan bir olaymış gibi davranıyorlar. Rüyam bu kadar inşallah güzel bir işarete yorumlanır.

Rüyada ahireti görmek neye yorulur?

Rüyada ahireti görmek bu dünyada ailece iyi bir hayat sürüleceğini gösterirken diğer dünyayı unutmamanız gerektiğini ifade eder. Rüyada öteki dünyayı görmek, rüyada öteki yaşamı görmek de aynı manadadır. Rüyada ahireti merak etmek rüyayı gören kişinin bu dünyada bir manevi rehbere ihtiyacı olduğunu simgeler ve kişinin duygularını keşfetmeye hazır olduğunu ancak bilinç ve bilinçaltı arasındaki bağlantıyı kendisinin kuramadığını gösterir.

Rüyada ahirete gitmek veya ahirette olduğunu görmek, büyük bir iyiliğe kavuşulacağını gösterir. Rüyada ahirete gidip gelmek, öteki dünyaya gidip geldiğini görmek, gerçek yaşamda hayatınızın maddi ve manevi yönleri arasında güzel bir denge kurmuş olduğunuzu ve bu dengeyi muhafaza etmeniz gerektiğini temsil eder. Rüyada ahiretten kovulmak, rüyanızda ahiretten kovulduğunu görmek, mal kaybına ve sefalete düşüleceğine işaret eder.

“Rüyada Ahireti Görmek” için 2 yanıt

Merhabalar ben bi gece ruyamda öldüğümü gormustum bir suru insanin oldugu bi yerdeydim cok kalabalikti butun insanlari dovuyorlardi yer gok kul rengiydi. Bu kadar insanin burda ne isi var burasi kiyamet yerimi diye geciriyordum icimden sonra biraz ilerlwdim bi arkadasimi gordum gelinlik giymisti gulumsuyordu nerdeyiz diye sordum ahiretteyiz oldun artik dedi ben inanmadim yok ruyadayim suan kesin dedim ben burda yasayamam dedim denedim uyanamadim hickira hickira aglamaya basladim Allah icin hicbirsey yapmadim diye sonra arkadasimla biraz ilerledik dumduz uzun bi yolda karsimjza daga yapisik kocaman guzel bi cami sagindan solundan tertemiz selaler akiyordu heryer yemyesil ve guzeldi icimden burda yasayalim gitmeyelim o pis yere diyordum uyandim ruyaydi sizce anlami nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir