Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ahize Görmek

Rüyada telefon ahizesi neye işarettir?

Tekrar merhaba, ablam annemi rüyasında görmüş onunla ilgili yorumunuzu rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Rüyamda ablam bir ucu giriş, bir ucu çıkış olan bir koridorda diz çökmüş, annem koridorun başında, rahmetli Kore gazisi enişteme bir telefon ahizesi veriyor, beyaz renkli ve koridorda duruyor.
annem çok güzel gülüyor ve çok parlak yüzlü, üstündekileri bile göremiyor ablam parlaklıktan. ablam yanına doğru ilerliyor. bu arada ablam koridordaki koltukta her baktığında bir akrabamızı görüyor üç defa bakıyor o koltuğa üçünde de üç erkek akrabamızı tek tek görüyor. { annem ablamın gördüğü akrabalarımız için onlar buraya sık sık geliyorlar kızım diyor} annem ablama sağ elini uzatıyor, ablam öpüyor öperken de “anneciğim bize hakkını helal ettin mi” diye soruyor hepimizi kastederek. annemde ablama sarılıyor, sağ omzuna yaslıyor, “etmez miyim evladım ettim serapla şermine de söyle” diye benim ve diğer bir ablamın adını söylüyor. ablamla annem sarılmışlarken annem kayboluyor.
Not: bu rüyamı bir cevabınızın altından yollamıştım ama eksiklik yapmışım parantez içinde ekleyip tekrar yazıp gönderdim kusuruma bakmayın heyecanıma verin lütfen.

Rüyada ahize görmek tabiri

Mirage merhaba, ablanızın gördüğü rüya sevgili annenize olan derin hasretinizi simgelemektedir.

Rüyada ahize görmek beklenmeyen, güzel bir habere işaret eder. Rüyada yatak odasında görülen ahize eşler, sevgililer arasında mutlu günlere işaret eder. Rüyada salonda ahize görmek dostlarla bir araya gelip, güzel vakit geçirmeye işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir