Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Ahkam Kesmek

Rüyada ahkam kesmek neye işarettir?

Rüyamda canımdan çok sevdiğim eski sevgilimi görüyorum. 3 senedir kendisiyle görüşmüyoruz. Rüyamda kendisini görüyorum ve onunla konuşuyorum, ilişkimizdeki hatalarım konusunda ahkam kesiyor, beni eleştiriyordu.

Anlamı nedir acaba çok merak ediyorum ve benim için çok önemli. Umarım hayırlısı olur, rüyada eski sevgiliyle konuştuğunu görmek neyi ifade eder? anlamını bilenler fc’den ulaşsınlar.

Rüyada ahkam kesmek neye yorulur?

Metin merhaba,

Görmüş olduğun rüyada iki ana faktör var. Rüyada eski sevgiliyi görmek ve rüyada ahkam kesen birini görmek olup, 3 yıldır görüşmediğin eski sevgilini rüyada görmek kimi pişmanlıklar ya da iç hesaplamayı işaret etmektedir.

Rüyada ahkam kesmek, ahkam kestiğini görmek uyanık hayatınızda kimi konuları yeteri kadar ciddiye almadığınızı gösterir.

Rüyada kendine ahkam kesildiğini veya ahkam kesen birini görmek, sahip olduğunuz iyi niyetli duyguların karşınızdaki tarafından yanlış anlaşıldığını, belkide sizin hakkınızda saflık derecesinde değerlendirmede bulunduğunu ya da sizden yararlanmak istediğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir