Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Ahlat Ağacı Görmek

Rüyada ahlat ağacı ne demek?

Merhaba ben Gülhan. Dün gece rüyamda ablamla sandal gibi bir şeye bineceğiz ve tam hatırlamıyorum ama sanırım gizlice bir yere gidecektik. Ahlat ağaçlarının bulunduğu, botların kalktığı bir ırmak kıyısına geldik ve sandal yaklaştığında biz bineceğiz diye yaklaşırken bir anda ablamın suya düştüğünü gördüm ve sudan çıkmadı. Haykırdım kimse gelmedi, çok ağladığımı gördüm. sabah kalktığımda rüyamın etkisiyle kalktım. Rüyamı yorumlayıp artık iyimi kötümü bilmiyorum ama içimi ferahlatmak istedim. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada ahlat ağacı görmek tabiri

Gülhan merhaba,

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda gizli tutulan bir şeyin açığa çıkacağına işaret etmektedir. Ablanın suya düşmesi gerçek yaşamında seni endişeler ve korkulara iten bir olaya şahit olduğunu ya da bir durum hakkında haber aldığını ve bu konunun sende bazı güvensizlik duyguları, korkular yarattığını simgelemekte, ablanın sudan çıkmaması ise bu olumsuz duygu ya da korkuların bitmesi için bir şeyler yapmak gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada ahlat ağacı görmek ağaç canlı, yapraklı ise iş hayatınızda önemli gelişmeler işaretidir. Ağaçta ahlat meyveside varsa bu mesajı dahada güçlendirir. Rüyada kuru, kurumuş, yapraksız ahlat ağacı ise iş hayatında kimi kayıplar veya maddi durumda bozulma işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir