Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Ahlat Görmek

Rüyada ahlat ağacı neye işarettir?

Ben rüyamı pek hatırlamıyorum, hatırladığım kadarı da beni çok rahatsız ediyor ve bir sürü site gezdim rüyama yorum bulamadım.

Rüyamda bir ahlat ağacı altındayım ve önümde bir beyaz yazı tahtası vardı ve üstünde yazılar vardı, yazıları okumuyor direk tahtayı siliyordum, tahta küçük bir şeydi zaten, sonra aklıma birden silmek kelimesi kazındı “silmek, silmek” diye tekrar ediyordum, sonra bir boşluk oldu bir bankta oturuyordum, yanımda eski sevgilim oturuyordu, konuşuyorduk ama ben bir şey duymuyordum. Ne anlama geliyor bir yorumlar mısınız şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada ahlat görmek yorumu

Rüyada ahlat ağacı görmek ağaç canlı, yapraklı ise iş hayatınızda önemli gelişmeler işaretidir. Ağaçta ahlat meyvesi de varsa bu mesajı dahada güçlendirir. Rüyada kuru, kurumuş, yapraksız ahlat ağacı ise iş hayatında kimi kayıplar veya maddi durumda bozulma işaret eder.

Rüyada yazı tahtası görmek iş hayatında veya eğitim yaşamında zor günler yaşamaya sebep olacak olayları işaret eder. Tahtaya ne yazıldığına bakarak bu konu ile ilgili dersler çıkarabilirsiniz. Ayrıca rüyada yazı tahtası görmek borca girmeye işaret edebilir. Rüyanızda ilginç bir şekilde silmek kelimesi zihninize yerleşiyor ve rüya sanki bu terim etrafında dönüyor. Silmek eylemi çok geniş anlamlara işaret eden bir genel kavramdır. Pencere silmek, yazı silmek, gözyaşı silmek, burun silmek, ter silmek, el silmek, ayak silmek, ayakkabı silmek gibi onlarca eylem türü vardır ve bunların rüya yorumlar da ayrı ayrı anlam taşır. Genel anlamda rüyada bir şeyi silmek rüyayı gören kişinin reel hayatında silip atmak, hayatından çıkarmak belkide unutmak istediği bir şey, konu ya da kişi olduğunu temsil eder.

Ahlat konusunda diğer yorumlar

Rüyada ahlat görmek genellikle iyi mesajlar verir. Çoğu zaman rüyayı gören kişinin çok büyük bir miras sahibi olacağına yorulur. Bu insanın taşınmaz bir mülk veya geniş bir tarla veya büyük bir arazi alacağı anlamına da gelir. Bu rüya bekar insan için oldukça hayırlı olacak, varlıklı ve saygın biri ile evlenmeye işaret edebilir. Kısmet ve bereket artışına, kişinin beklentilerinin çok üstünde kazanca kavuşacağına yorumlanır. Beklenmedik bir anda büyük bir şansın karşısına çıkacağına ve bu fırsatı iyi değerlendirmeye işaret eder. Bu fırsatın iyi değerlendirilmesi sonucu çok zengin bir yaşama sahip olunacağını gösterir.

Rüyada ahlat yemek maddi durumda düzelme, bir miras veya beklenmeyen birinden maddi bir destek habercisidir. Rüya ahlat yediğini gören eğer kadınsa bir evliliğe, eğer rüyayı gören erkek ise devlet kapısında bir işe gireceğine ve itibara işaret eder.

Rüyada ahlat yiyen birini görmek hayatınızda maddi anlamda önemli güzel gelişmeler olacağını simgeler. Rüya sahibi insanın eline yüklü bir miktarda para geçeceğine, maddi bakımdan oldukça rahatlayacağına ve refah düzeyinin yükseleceğine işarettir. Eğer rüyada görülen kişi tanıdık ise zenginliğin uzun süreceğine ve daha da artacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve güzel bir düzene kavuşacağına işaret ederken rüya sahibinin yükselme dönemine gireceğine tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir