Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Ahşap Ev İçinde Kaybolduğunu Görmek

Rüyada evin içinde kaybolmak neye işaret eder?

Betonarme binaların arasında, betonarme dik yokuşlu bir yoldan ailemle çıkıyoruz. Elimde yük olduğu için onlardan ayrılıp kestirme diye merdivenlerden çıkıyorum. Son bir kez dönüp bakıyorum aileme. Fakat merdiven sonunda yola geçiş olmuyor. Birilerine nasıl yola geçeceğimi soruyorum. Onların tarifiyle aşağıya doğru iniyorum. Demir balkon korkuluklarından zorlanarak atlayıp köpeklerle karşılaşıyorum. Yaklaşmıyorlar ama tehlikeliler. Onlar uzaklaşınca ilerliyorum. Büyük ve çok fazla odası olan yüksek tavanlı bir tahta evin içinde çıkış arıyorum. Ayaklarım çıplak. Bir arıya basıyorum ve beni sokuyor.

İlerliyorum, başka bir oda boş, geçiyorum bir başkasından çıkış arıyorum. Tanımadığım biri karşıma çıkıyor. Çıkışı soruyorum bana taş gibi bir şey fırlatıyor söylenerek. Kapıyı kapatıyorum. Kaybolma korkusu sarıyor içimi. Sanki bir labirentteyim. Bir taraftan yüksek ahşap duvarların arasından az da olsa güneş ışığı gözüküyor. Korkuyla uyanıyorum.

Kimden: Hasan yılmaz
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:35
Medeni Durumunuz:Evli
Şu anki ruh haliniz: Boşlukta
Rüyanızın anahtar kelimeleri: kaybolmak, arı sokması, ışık, köpek, betonarme yapı ve ahşap ev

Rüyada ahşap ev içinde kaybolduğunu görmek yorumu

Hasan selam, gördüğün rüya, uyanık hayatında kendini olayların akışına kaptırdığını, bu monotonluktan kurtulmak için bir şeyler yapmak istediğini ancak başaramadığını, farklı yollar denemek gerektiğine işaret etmektedir.

“Rüyada Ahşap Ev İçinde Kaybolduğunu Görmek” için bir yanıt

Merhabalar ben Sinan, 22 yaşındayım ve bekarım, mesleğim erkek kuaförlüğü, şu anda işsizim ama kendime hiç bir şeyi dert etmeyen umursamaz bir yapıya sahibim. Size dün gece gördüğüm rüyamdan bahsetmek istiyorum ve yorumunuzu sabırsızlıkla bekleyeceğim. Rüyamda eski ahşap bir evde hapis olmuşken evin dışarısında sürekli dolaşan 14-15 yaşlarında siyah takım elbiseli ve sağ gözüne ak düşmüş olan bir hayli kızgın bir çocuğun bana ben Azrail’im demesindeki manayı merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir