Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ahtapot Görmek

Rüyada ahtapot görmek neye işaret eder?

Ben 15 yaşında lise öğrencisiyim rüyamda ahtapot gördüm, bir evdeyim ev çok acayip evde 1 oda var salon biraz büyük ve salonun biraz ilerisinde tersane var ama gemi yok, çöplerle dolu ve havada karanlık, yanında da bir teyze var, ben onu tanımıyorum, neyse eve bakarken tersane olan yere baktım, birden bir ahtapot hızla yüzmeye başladı, kapı açıktı ben hemen davrandım yetişemedim, ahtapot içeri girdi, ben korkmaya başladım, sonra diğer odadan 1-2 metre uzunluğunda yılan girdi, korkum artmaya başladı, teyze koltukta oturuyor ve arkasından yılan geliyor korkutucu bir yılan gitgide yaklaşıyorlar, teyze bana arkasından gelene onu vur diyor ben yapamıyorum gittikçe yaklaşıyorlar teyzede telaşta ben yapamayacağımı anlayınca teyze elindeki kılıçla arkadan gelenin kavasına vuruyor yılanın başı uçuyor sonra korkunç yılan gözüme küçücükmüş gibi geliyor ve uyanıyorum.

Rüyada ahtapot görmek neye yorulur?

Rüyada ahtapot görmek uyarı mesajıdır, yakın zamanda gireceğiniz işlerde kimi karışık durumlarla karşılaşabileceğinizi ifade eder. Yavru ahtapot görmek rüyayı gören kişinin kendini birden fazla konuda sıkışmış hissettiğini, hayatında kesip atarak uzaklaşmak istediği bazı durumlar olduğunu simgeler. Rüyanızda gördüğünüz yılan hakkında detaylı bilgiyi yılan rüya tabirleri sayfasında bulabilirsiniz.

“Rüyada Ahtapot Görmek” için 2 yanıt

İyi geceler öncelikle, rüyamda bana saldıran bir ahtapot gördüm. Ahtapot beni öldürüyor fakat her seferinde en başa dönüyorum, tekrar aynı şekilde ahtapot saldırıyor ve ölüyorum, bu birkaç kez tekrarlıyor, en sonuncusunda ahtapotu öldürüyorum ve rahatlıyorum ki tam o sırada küçük küçük yavru ahtapotları görüyorum bilek hizamdaki bir suyun içinde. Rüyamın tabirini yaparsanız sevinirim. teşekkür ederim.

Merhabalar. Yaşım 20, üniversite öğrencisiyim, bekarım, sevgilim yok. Rüyamda arabayla denize gidecektik. Arabada ben, ablam, babam, abim ve yanımda arka koltukta tanımadığım bir erkek oturuyordu. Ben arka koltukta abimle o erkeğin arasında oturuyordum. Deniz yerine bir evin bahçesindeki havuza geldik. Havuz sapsarı ve pisti suyu dışarı taşıyordu. Havuzun içinde bir sürü kahverengi balık vardı. Havuz pis olmasına rağmen dibi gözüküyordu ve dibinde ahtapot vardı. Abim, ablam ve babam havuza girdiler ama ben girmem diye diretip girmedim. Daha sonra onlar da arabaya bindi başka deniz için gitmeye başladık. Arabayı ablam kullanıyordu. Virajı alamadı ve yolun yanındaki denize düştük. Ancak sanki bu çok olağan bir şeymiş gibi hepimiz çok sakindik. Batarken ben yüzme bilmiyorum beni alın dedim. Ablam tamam abim alır seni dedi. Arabanın kapılarını açıp çıktılar yukarı doğru ben de nefesimi tutmaya başladım. Ama nefesimi tutarken hiç zorlanmadım sanki normal nefes alıyor gibiydim. Abimin beni almasını bekledim ama gelmedi. Ve rüyam burada bitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir