Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ahu Görmek

Rüyada ahu görmek ne demek?

Rüyamda sarışın bilmediğim biriyle düğünüm olacaktı. Fakat düğünde benim akrabalarımdan kimse yoktu ailem bile. Damadı bekledim bekledim gelmedi. Ben de sinirlendim tam kaçtım geldi fakat sonra geriye döndüm gibi karışık bir şey oldu, sonra damada ahu aldım ve kaçtım kaçarken duvağımı çıkarıp yere attım, damat ve babası sanırım benim peşimden koştular, bir yerde beni yakaladılar aslında ama ben yine kaçtım.

Sonra düz bir yolda kalabalık bir grup gördüm arkadaşlarım vardı. Biri eski erkek arkadaşımdı gözleri kıpkırmızı yaşlıydı. Bana evlendiğim için çok üzüldüğünden böyle olduğunu söylediler ama kimse neden gelinlikle o saatte oradayım sormuyordu. Sonra ben beni hala sevdiğini öğrenince birden onun için düğünden kaçmışım gibi hissettim. Peşlerinden onların gittiği yere gittim onu buldum elimi uzattım tuttu sarıldı ağladı ama düğünden kaçtığımı anlamadı hala gelinlik var oysa. Sonra sarıldığım kişi birden ailecek hiç hoşlanmadığımız akrabamızın oğlu oldu ayrıca benim ilk okulda sınıf arkadaşım. Sonra ben ona söylüyorum sana geldim diye ama içimde huzursuz. Oluyor . Bana benim için yaptıklarını anlatıyor. Sonra dedemin bağına gidiyoruz. Tüm sülale orada oluyor. Babam annem et kıyıyorlar. Sonra benim aldığım ahuyu damadın babası geri getiriyor onu bacağından yakalayıp tam bir yere bağlıyordum uyandım.

Rüyada ahu görmek tabiri

Nevin merhaba, rüyanın iki ana mesajı var; istediğin biriyle evlendiğini görmek ve düşündün kaçmak ile rüyada anlamsız bir şekilde ortaya çıkan ahu (ceylan).

Rüyada istemediği biriyle evlenmek, kişisel gelişiminize mani olan bir şey ya da durum olduğunu işaret eder. Önemli bir rüyadır ve bu durumu tespit edip, çözmeniz gerektiğini gösterir. Rüyada ceylan görmek yani bir ahu görmek akraba veya değer verdiğiniz bir insanın evlenmesine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir