Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Ahzap Suresi

Rüyada Ahzap suresi neye delalettir?

Ben geçenlerde sahurdan sonra saat dört beş civarında yatağa yattım. Sonra yatakta yatarken odanın tavanında sürekli dönen ayetler görüyorum, bunlar içerisinde ahzap suresi çok ilgimi çekiyordu ve aklımda kaldı ama neden bilmiyorum. Rüyamda gözlerim açılmıyordu, yarı uykulu vaziyette kalkıp sürünerek annemin yanına vardım, aynaya baktığımda yüzümün kızarmış halde gördüm.

Annemle beraber dua ettik, Allahtan af diledik, ben çok ağladım arkasından yüzüm düzeldi ve odama gittik. Odama annemle gittiğimde şaşırdım çünkü bana bir çok hediye gelmişti ve duvarda önemli bazı sözler yazıyordu ama hatırlamıyordum. Bir süre sonra uyandım, bunun anlamı nedir? yorumlarsanız çok sevineceğim.

Rüyada Ahzap suresi görmek yorumu

Ayşegül selam,

Rüyada Ahzab suresini görmek üzerindeki çok miktarda göz, nazar olduğunu ve bu kem gözlerden korunduğunu işaret eder. Rüyada Ahzab suresini okuduğunu görmek kişinin hayırlı ameller işleyen bir topluluk  içinde bulunduğunu ve onlarla birlikte güzel günlere ulaşacağını, hayırlı ve dini açıdan yüksek moralli bu topluluk içinde olmanın ve onların feyzinden yararlanmanın ona güzel bir gelecek sağlayacağının göstergesidir. Bu rüya genel manada hayırlı bir geleceğe, tanıştığı kişilerin Allah’ın çok hoşuna gidecek işler yapmasına ve hayırlarda bulunmasına, birlik ve beraberlik içinde toplumda yükselmeye, güzel davranışları ile ilgi görmeye, insanların itibarını kazanmaya delalet eder.

Rüyada Ahzab suresini dinlemek beklemediği bir yerden yardım almaya işaret eder. Rüyada Ahzab suresi okunduğunu görmek aynı zamanda rüyayı gören insanın yakın bir anda hiç beklemediği şekilde büyük kazançlara kavuşacağına, bu kazanç vesilesiyle yaşamakta olduğu büyük sıkıntıları atlatıp yaşadığı kederlerden kurtulacağına, oldukça güzel günler yaşayacağına, büyük atılımlar yaparak yeni yatırımlara gireceğine ve çok mutlu yaşayacağına yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir