Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Aile Kökenini Görmek

Rüyada aile kökenini görmek nedir?

Bir arkadaşım rüyamda beni iş yerine davet etmiş ve gidiyoruz, bu iş yeri ayakkabıcı pasajında, arkadaşım gerçekten de kunduracıdır. Oraya gittik, en üst kata merdivenden çıkıyoruz, ben arkasından geliyorum, ben buna yetişemedim ve en üst kata çıktım. En üst kata çıktıktan sonra birde çatı katı var arkadaşım oraya çıkmış ben görmedim tabi. Ben oraya geldiğim zaman bir adam orada duruyordu, ona “abi arkadaşım buradan mı çıktı” diye sorum “evet” dedi, “ben nasıl çıkacağım katı çatına” dedim, adam “buradan” dedi ve çıkacağım çatı katının bir merdiveni yok çıkış tarafının altı uçurum ve çatı katına çıkmak için hani eski evlerin tuğlaları vardır düz dikdörtgen şeklindedir taş tuğlalar ve onların yarısı şeklinde duvarda duruyor ve ben bu basamaklara basmadan çıkmalıyım ve dediğim yabancı adam “buraya basacaksın” dedi ve oradan çıktım.

Çatı katında arkadaşımın elinde büyük harita gibi bir şey vardı, üzerinde bir şema şeklinde isimler yazıyordu “bu ne” dedim, arkadaşım ben aile kökenimizi araştırıyorum, bu bizim soy ağacımız, sana bunu göstermek için seni buraya çağırdım, ailemin kökeni padişahlara kadar uzuyormuş” dedi. Bu rüya neye delalet?

Rüyada aile kökenini görmek tabiri

Merhaba, rüyada aile kökenini görmek veya araştırmak sizin geçmişine, ailesine bağlı, mükemmel karakterinizi ifade etmektedir. Lütfen bu karakterinizi, iyiliğinizi, dürüstlüğünü yaşamınız boyunca muhafaza ediniz.

“Rüyada Aile Kökenini Görmek” için 2 yanıt

Ben rüyada soyumun Bahaeddin Nakşibendiye oradan da Hz Muhammed e dayandıgını gördüm. Bu neye alamettir? 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir