Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Aile Kökenini Öğrenmek

Rüyada aile kökenini öğrenmek neye işaret eder?

İstihare namazı kıldım, istiharem soyumun nereye dayandığı içindi, dua ettim ve yattım. Ondan sonra rüyamda bir yeşil ışık vardı, orada Ömer yazıyordu. Bir tanıdığım abi kendisi seyyiddir, seceresi de vardır, iki tarafdan da seyyid. Bana dedi ki “sen hz ömer soyundansın”, ben de dedim “evet öyleyimdir”. Sorum rüyaya tabir gerek mi? Bunun anlamı nedir? teşekkürler.

Rüyada aile soyunu öğrenmek neye yorulur?

Rüya ve rüyalar başlı başına derin bir konudur, istihare rüyaları ise hakkında çok az şey bildiğimiz konudur. Gördüğünüz rüyanın güzelliğini ancak siz bilebilirsiniz, bu konuda biz hiç bir şey söyleyemeyiz.

“Rüyada Aile Kökenini Öğrenmek” için 3 yanıt

Merhaba. Devamlı gördüğüm 2 rüyayı anlatacağım. Birinde biz Sibirya’dan geliyormuşuz anneannem tarafından. Şimdi yazacağım cümleler rüyayla ilgili değil. Biz Bulgaristan’dan gelen Balkan Türklerindeniz ve Müslümanız bu arada 1951 göçüyle gelmişiz.
2.rüyam ise hep bir İsveç’te eşim ve çocuklarımla yaşama isteğim ve bunca yıl konuşuluyor, ben kafamda düşünüyorum. Şu kadar kalalım çocuklar şu kadar kültür edinirler falan diye. İsveç de İsveç değil sanki uzayda başka bir gezegen renkler bir değişik gümüş renk çevrede hakim.
36, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Melek merhaba,
Birinci rüyanız gerçek hayatınızda bir aidiyet sıkıntısı yaşadığını, kim olduğunu, ne yapmak istediğini tam bilmediğini ve bu yüzden bir kafa karışıklığı yaşadığını temsil etmektedir.
İkinci rüyanızda birinciye benzer anlam taşımakta ve her iki rüyanın da verdiği mesajın aynı yönde olması bu rüyaların güçlü bir mesaj verdiğini anlatmaktadır. Umarım hayallerinize kavuşursunuz.

Merhabalar.Ben ne kadar kötü olsa da ülkemde kalip Türkiyede yaşayip,mucadele etmeyi düşünen insanim.Aidiyet derken Türkiyenin yaşadiğı çağin üstünde olduğumu düşünüyorum.Sadece bu kadar.Üzgünüm.Buradaki insanlar bencil.Para canlisi işte biliyorsunuz.Sela ülkemi bırakmak değil sahip çikmak istiyorum.Yurt dışinda insanlar Türkleri de sevmiyorlar bu kadar.teşekkürler.Sağolun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir