Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Ailece Yemek Masasında Oturduğunu Görmek

Rüyada ailece yemek masasında oturduğunu görmek neye delalettir?

Merhaba, ben rüyamda ailecek büyük bir yemek masasında oturduğumuzu görüyorum. 4 kız kardeş, anne ve babam. Restorandayız. Benden 2 yaş küçük bekar kız kardeşimin yediği (pişmiş) tavuk yemeğinden ölmüş bir kurtçuk çıkıyor, tam onunla ilgilenirken annemde aynı yemekten istemiş onda da aynı şey oluyor ve şikayet etmek için masadan kalkıyorum, midemiz bulanıyor biraz bağırıyoruz.

40 yaşında evli bayanım.

Rüyada ailece yemek masasında oturduğunu görmek neye yorulur?

Rüyanız kendi içinde çok tutarlı unsurlara sahip olup, hakkınızda çok değerli mesajlar vermektedir.

Rüyada yemek yemek, yemek yediğini görmek konularında ana tema ne yenildiği değil; yemeğin kimlerle, nasıl, nerede, ne zaman, neden yenildiği ya da pişirildiğidir. Çünkü bu bilgiler yemek rüyaları konusunda önemli mesajlar taşırlar. Rüyada başkaları ile neşeli bir yemek yediğini görmek mutlu, uyumlu ve dengeli bir ruh halini işaret eder. Girişimlerinizde başarı müjdesi verir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada masa görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyanızda tavuk yemeği içinden kurtçuk çıkması ise yaşamınızda uyum ve dengenizi bozan kimi duygularınız olduğunu ve onları bertaraf etmeniz gerektiğini ifade etmektedir. Bakınız kurtçuk rüya tabiri sayfası.

“Rüyada Ailece Yemek Masasında Oturduğunu Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda çok korkuyorum ailemle birlikte pikniğe gidiyoruz ve balık kuş başı yapıyoruz ama tepede bir alandayiz aşağısı deniz ve ağaç var ağaca tırmanıyoruz aşağı inmek için düşme korkusuyla beraber ağaca tutunarak aşağı iniyorum sonra yukarı çıkıyorum merdivenler ağaçlar ailemle birlikte demirlere tutunuyoruz yağmur başlıyor diye bağıran ailem toplanıyor arkadan dalgalar sular geliyor tutunuyoruz ve düşümüyoruz sonra kapıdan çıkıyoruz başka bir yer anlayamadım yorumunuzu bekliyorum 18, Kadın, Evli, Öğrenci

Fahriye merhaba,
Kusura bakma ama rüyadan bende hiç bir şey anlayamadım, o yüzden bir yorum yapmak imkansız. Büyük ihtimalle edebiyat öğretmenin seni mezun ettiği için vicdan azabı çekiyordur. (dost acı söyler bunu unutma ve kırılma, sakın hakaretli bir cevap verme)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir