Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Aileden Gizli Evlenmek

Rüyada aileden gizli evlenmek neye işarettir?

Merhaba, Rüyamda ailemden gizli evleniyordum ancak evlendiğim kişiyi neredeyse ben bile tanımıyordum. Evlenmiştim ancak hala ailemle beraberdim ve evlilik cüzdanımı ailemden köşe bucak saklıyordum. Sonra kocamla bir şey oluyor ilk gece ve ben ondan çok soğuyorum ve çok pişman oluyorum böyle bir evlilik yaptığım için. Bunun manası nedir, teşekkür ederim.

Kimden: rosesum
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:23
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: endişeli
Anahtar kelimeler: gizli evlilik

Rüyada aileden gizli evlenmek rüya tabiri

Evlendiğini rüyada görmek aslında gerçek yaşamınızda önemli bir gelişimsel aşama geçiriyor olduğunuzu simgeler. Ancak bu evliliği gizli yapmanız ve rüyadaki diğer olaylar bu geçişin sıkıntılı sürdüğünü, kimi endişeler taşıdığınızı işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlendiğini görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Aileden Gizli Evlenmek” için 7 yanıt

Rüyada aileden habersiz evlenmek
Rüyamda kız kardeşimin bizden gizli evlendiğini ve nikah cüzdanını saklamaya çalıştığını görüyorum ve çok ağlıyorum. Açıklayabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Gördüğünüz rüya, kız kardeşinizin önemli bir gelişim içinde olduğunu simgelerken aynı zamanda aranızda bir iletişim sorunu olduğunu ifade etmektedir.

Rüyada sevgilisiyle gizlice evlenmek
Ben de rüyamda sevgilimle gizli evleniyordum ve bunu 1 sene kadar saklamaya karar veriyorduk (gerçek hayatta sevgilim benden 2 yaş küçük reşit değil seneye reşit olacak. Bir ayrıntı daha, ailem pek sevmiyor çocuğu ve sevgili olduğumuzu da bilmiyor)neyse sonra bizim eve geliyoruz ailem evde filan biz odaya geçip uyuyoruz sarılıp sabah oluyor uyanıyoruz annemlerin yanına gidiyor sevgilim ben konuşulanları duymuyorum sonra annemin sesini duyuyorum biraz yüksek biz konuştuk daha önce seninle de konuşalım filan sonra öyle duyuyorum biraz daha, sevgilim yanıma geliyo odaya evlilik cüzdanını arıyoruz fısır fısır ortalıkta kalmış olmasın görmesinler diyorum sonra senin cekedinin cebine koydum diyo sonra uyandım yani hem de şimdi uyandım yorumlarsanız çok sevinirim

Rüyada aileden gizli evlendiğini görmek neyi ifade eder
Rüyamda gizlice evlendiğimi ve aileme nasıl açıklayacağımı düşünürken gördüm, bu ne demek oluyor acaba? Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada evlilik görmek bağlılık, uyum veya geçiş anlamına gelir. Rüyada evlenmek, evlendiğini, evlilik yaptığını, evli olduğunu görmek gerçek yaşamınızda önemli bir gelişimsel aşama geçiriyor olduğunuzu simgeler.

Selam ben bugün degisik bir ruya gördüm üç arkadasmla birden nikah kiyiyorz onlar teker teker evleniyor en son sıra bana gelince ben biraz korkuyorum nikahtan babamn haberi varms ama annemn haberi yokms annem aramasn diye numarasini felm siliyorum sonra.annem.beni ariyo ve kızıyor ben aramaym diye beni engellemssn feln diyor sonra beni uyariyorlar nikaha hazr olmam.icin ben yerime.geçiyorm evlenmekk istemiyor gibiyim sadece gelinlik var makyaj feln yaplmams bari gelin makyaji yaptrsaydim feln diyorm davetlilerde simdi nikah kiyilsn fotoğraf cekrrceniz zamn tekrar gelnlk giyer yaptirirsn makyajni diyolr. Daha sonra ben damadi merk ediyorm damatta ilkokul arkadsm oluyor kendisini hsln öyle kucuklk haliyle görüyorm ama kndisi gercrkte evli ve cocugu fln var nedn onu gordm bilmiyorum nyse daha sonra bn evlenmekten vazgeciyorm evlenmiyorm böyle bi ruya gordm yormlarsanz sevinrm

Rüyada erkek arkadaşım ile nikah yapmış oluyoruz ama bizden başka kimsenin haberi yok ben çok tedirgin hissediyordum nikah duyulur falan diye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir