Rüyada Ailesinin Öldüğünü Görmek

Rüyada ailesinin öldüğünü görmek neye işarettir?

Rüyamda ailemin öldüğünü gördüm. Rüyam beni çok etkiledi o kadar çok etkilendim ki kalktığımda gözlerim dolu doluydu. Babam ve annem ben ve abimi köyümüzde görüyorum ama köyümüz hiç köye benzemiyor, sanki katlı katlı evler ve akrabalarımız orada oturuyor, ben her kata çıkıp akrabalarımızla konuşuyorum.

Sonra kendimi okulda görüyorum liseyi bitireli 2 yıl oldu, lisedeyim okulda sınav var ve ben yolda abimi annemi ve abimi kaza yapıp kaybetmişim ve ağlıyormuşum çok ağlıyorum. Okulun bahçesinden sınıfa giriyorum sınıfta sevdiğim bir arkadaşıma sarılıyor ve ağlıyorum abim babam öldü diyorum ama annem için ağlamıyormuşum abim babam diyormuşum sonra uyandım ve çok etkilendim sizce bunun anlamı nedir şimdiden çok teşekkürler.

Rüya Konusu: ölüm, köyümüzü, katlı evler, akrabalar, liseye gittiğini, okulda sınav, trafik kazası.

Rüyada ailesinin öldüğünü görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölü hayra yorulur. Rüyada bir ölü görmek sevilen birinin geleceğini veya sevdiğinizin birinin iyi haberlerini almayı haber verir. Yani ölü diri getirir. Erkek kardeşinin öldüğünü görmek düşmanın vefatına yahut zarardan kurtulmaya, annenin öldüğünü görmek yaptığınız hatalardan vicdan azabı çektiğinize, babanın öldüğünü görmek gelecek korkusu içinde bulunduğunuza işaret eder. Bu rüyayla alakalı olarak rüyada kardeşinin öldüğünü görmek sayfasında daha detaylı açıklama bulabilirsiniz.

7 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir