Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Ailesiyle Yemek Yediğini Görmek

Rüyada ailesiyle yemek yediğini görmek ne demektir?

Rüyamda arkadaşım ve ailemden birileri ( kimler olduğunu hatırlamıyorum) yemek yiyoruz, yeşil salata, pilav ve biride ıspanak yiyor, arkadaşım benim tabağıma koymaya mı almaya mı çalışıyor anlamıyorum ama hoşlanmıyorum bu durumdan, elime alıp yiyorum, biraz yağlı ama sulu gibi de, salata rahatsız etmiyor ama. Sonra okulda oluyorum “sebepsiz ayrıldığımız ve geri dönmesi için dua ettiğim kafası karışık sevgilim” okulun yoluna mektup bırakmış beyaz bir mektup buradayım mı geldim mi unutmadım mı bir şey yazıyor hatırlamıyorum, mektubu alıyorum beyaz bir şey daha var üzerinde, bulaşmış gibi sakız mı, ipek kozası mı bulaşmış seçemiyorum, alıyorum, sonuçta mektubu sevinerek alıyorum, bir anda Samsun’da oluyorum ( Ben İstanbul’da yaşıyorum ayrıldığım sevgilim Samsun’da)

Amcamların evinde odadan elimde askıda özenle astığım gelinliğim üzerinde duvak annemle yengemin yanına geçiyorum, dışarıda kına gecesi için toplanıyorlar, camdan görüyorum annem ağlıyor, sessizce seviniyor, üzerine beyaz bir çarşaf örtüyoruz kirlenmesin diye, benimde kafamda çok güzel beyaz yünden incilerle süslenmiş bir şal var, aynada görüyorum kafama örtmüşüm, “omuzlarıma bırakayım hepsini de çıkalım dışarı insanlar bekliyor” diyorum o aralarda uyandım.

Bu arada şöyle bir durumda var bir rivayete göre Hızır aleyhisselam haceti için bir şey istediğinde 3 veya 7 gün oruç tutarmış, ben 7 gündür orucum, dua edip yattım ve bu rüyayı gördüm. Yedi gün boyuncada hep sıkıntılı ama sonunda yeşillere berrak sulara kavuştuğum rüyalar gördüm. Şimdi sizden ricam rüyamı yorumlamanız, teşekkür ederim şimdiden. 18/02/2014

Birde ayrı olarak sormak istediğim bir balıkçı teknesinde balık tuttuğumuzu görmüştüm. Denizin içinde oltada ağda balıklar var tutuyoruz, düşecek gibi oluyorum ama yanımdakiler ağları gergin tutuyor, gülümseyerek benim düşmemi engelliyorlar, başka biri balıkları temizliyor ayıklıyor parçalara bölüp pişiriyor, ben bol yeşillikli salata yapıyorum, birde bunu yorumlar mısınız. 19/02/2014

Takma isim :eda
Yaşınız :28
Cinsiyetiniz :kadın
Medeni durum :bekar
Mesleğiniz :memur
Ruh haliniz : sakin

Rüyada ailesiyle yemek yediğini görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yemek yediğini görmek, konusunda ana tema ne yenildiği değil; yemeğin kimlerle, nasıl, nerede, ne zaman, neden yenildiği ya da pişirildiğidir. Rüyada yakınlarıyla beraber yemek  yalnızlık, depresyon, dışlanmışlık, reddedilmişlik gibi duygulardan uzak olduğunuzu, olumlu durumları işaret eder. Başkaları ile neşeli bir şekilde yediğini görmek mutlu, uyumlu ve dengeli bir ruh halini işaret eder. Girişimlerinizde başarı müjdesi verir.

Rüyada okul görmek kültür bakımından yeni ve engin olanaklarla karşı karşıya kalacağınıza işarettir. Okul yolunda eski sevgiliniz bıraktığı beyaz mektup hayırlı bir haber alacağınızı işaret eder, çünkü beyaz aydınlık, hayır demektir.

Rüyada gelinlik görmek, gelinlik giymek, gelinlik bakmak, beyaz gelinlik giydiğini görmek, tüm genç kızların gördüğü bir ortak rüyadır ve genel olarak yeni, temiz gelinlik mutluluk, pozitif, güzel gelişmeleri işaret ederken, pis, eski gelinlik bunun tersini ifade eder. Detaylı bilgi için gelinlik rüya tabiri sayfasını inceleyiniz.

İkinci rüyanızda gördüğünüz balık tutmak, balık pişirmek, balık yemek hep güzel şeyleri işaret etmektedir ve bu konuda geniş bilgiyi balık rüya yorumu sayfasında inceleyebilirsiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ailesiyle Yemek Yediğini Görmek” için bir yanıt

Rüyamda ölmüş olan anneanneme yemek yediriyordum, çok güzel etli bir yemek idi, bunun manası nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir