Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Aileyle Yolculuk Yapmak

Rüyada aileyle yolculuk etmek ne demek?

Merhaba, ben rüyamda ailemle birlikte bir yolculuğa çıktığımı gördüm. Otobüsteydik. Sonra ben gökyüzüne baktığımda kara yağmur bulutları gördüm. Anneme ‘gittiğimiz yerde yağmur yağıyor’ dedim. Annemde ‘bir daha bak hava ileride açık’ dedi ve ben tekrar baktığımda kara bulutlar yerini beyaz bulutlara bırakmıştı. Hava açıyordu. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada aileyle yolculuk yapmak tabiri

Gördüğünüz rüya, ailenizin şu anda dedikodulu bir ortamda bulunduğunu, bazı sıkıntılar yaşadığını ve sizin bu sıkıntıların süreceğine inandığınızı (sıkıntıların süreceğini düşündüğünüzü ) ancak yakın bir gelecekte ailenizin maddi durumunda tahmin etmediğiniz güzel gelişmeler olup, bazı yatırımlar yapacağınızı simgelemektedir.

Rüyada otobüs ile yolculuk yaptığını görmek, bir iletişim sorununa dikkat çeker. Bu önemli bir rüyadır ve gerçek yaşamınızda yanlış anlaşılma veya karşınızdakini yanlış anlama söylenen bir sözün aslı olmadığı halde bir karalama ya da iftira gibi algılanabileceğini ve bunun canınızı sıkacağını simgeler.

Rüyada gördüğünüz kara bulutlar sinir veya depresif duygularınızı ifade eder. Kara bulut görmek olması yakın duygu patlamalarına işarettir. Kara bulutları görmeniz gerçek yaşamınızda ilişkinize ve davranışlarınıza dikkat edip, öfkenize hakim olmak gerektiğine yorumlanır. Rüyada yağmur bulutu görmek, rüyadaki bulutlar yağmur bulutları ise sıkıntı veya sorun, yağmur yağıyorsa; bereket demektir.

Bulutların renginin beyaza dönmesi tüm sıkıntılı durumların sona ermesini ve aydınlığa kavuşmayı simgelemektedir.

“Rüyada Aileyle Yolculuk Yapmak” için bir yanıt

Rüyamda yemyeşil göl görüyorum ve çok beğeniyorum içindede büyük ve orta boylu balıklar var bir iki tanesinin dişlerini görüyorum ve tehlikeli olduklarını fark ediyorum halamın kızına doğru ilerliyor ben uyarıyorum ancak kuzenim pek beni dinlemiyor. 18 yaşındayım, Öğrenciyim, ruh halim umutsuz, mutsuz. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir