Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ajda Pekkan’ı görmek

Rüyada Ajda Pekkan’ı görmek neye işarettir?

33 yaşında bekar bir bayanım işsiz bir bekarım ve ailemle yaşıyorum vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ederim. Rüyama gelince ben evime yakın fakat evin dışında bir yerde sokakta üzerimde bir yorgan yatıyorum fakat uyandığımda bir bakıyorum ki nıke ayakkabılarım çalınmış hemen evime koşuyorum annem ve birde Ajda Pekkan , Ajda benim arkadaşımmış

Bir daha dışarıda uyumam ben diyorum 100 tl. ya almıştım ben o ayakkabıları hemen polise haber verelim diyorum ama içimden de o ayakkabıları bulamazlar mümkün değil aksine başka spor ayakkabımda yok diye düşünüyorum. Yorumlarınız için de şimdiden teşekkürler.

Rüyada Ajda Pekkan’ı görmek neye yorulur?

Rüyada sokak görmek önünüzde sınırlı seçenekler olduğunu göstermektedir. Ayakkabısının çalındığını görmek bir sıkıntıya düsecegine delildir.

Rüyada ünlü birini görmek, ünlü biriyle karşılaşmak, ünlüyle konuşmak, tanışmak Yakında kimi olaylar karşısında çok mutlu olup umutlanacağınız anlamını taşır, aynı zamanda çevreniz tarafından beğenilmek – takdir edilmek isteğinizi ifade eder.

“Rüyada Ajda Pekkan’ı görmek” için 2 yanıt

Rüyamda ilk gece Hadise’yi gördüm, benden fotoğrafımı istedi “sen kadar güzelsin” dedi. İkinci gece Ajda Pekkan benden fotoğrafımı istedi, konuştuk tanıştık.
18, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutlu,

Merhaba,
Gördüğünüz rüyanın ciddi tabiri reel yaşamınızda daha çok beğenilmek, ilgi toplamaya istek duyduğunuzu göstermektedir.
Rüyanın mizahi yorumu ise fazla Türk dizisi ve magazin programı izleme, kitap oku, kendini geliştir anlamındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir