Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada ak büyü görmek

Rüyada ak büyü neyi işaret eder?

Rüyamda en yakın arkadaşım bana upuzun bir mesaj atıyor ve eski sevgilisini kendine döndürmek için ak büyü yaptırmak istediğini, bu kime yaptıracağını soruyordu.  O da telefonuna hiç bakmadan telefonu geri masaya bırakıyordu. Daha sonrasında diğer bir başka yakın arkadaşım bizimle geliyordu, hep birlikte uçağa biniyoruz, hava çok kötü idi. Yardımcı olur rüyamı yorumlar mısınız? özellikle mesaj konusu ne manaya geliyor? çok merak ediyorum.

Rüyada ak büyü görmek yorumu

Rüyada mesaj aldığını görmek  rüya sahibinin amaçlarına ulaşmak için sabırlı olması ve bir süre daha sıkı çalışıp sonucu beklemesi gerektiğine yorulur. Mesaj geldiğini görmek öte yandan kişinin verdiği emeklerin Allah katında olumlu karşılık bulacağına ve onların boşa gitmeyeceğine ve hakkında müjdeler rivayet edilir. Rüyasında bir mesaj alan kişinin varsa borcu biter, günahı bağışlanır. İlahi bir mesaj almak ise İslami bakımdan çok çok hayırlı bir rüya olup ve rüyayı görenin tüm isteklerinin kabulüne, bugüne değin gerçekleşmesi için Allah’a dua ettiği her durumun gerçekleşeceğine ve kişinin bundan sonra yaşamında mutluluk, huzur, zenginlik ve bereketin sürekli olacağına rivayet edilir.

Rüyada ak büyü görmek neşeli gelişmelere ve mutluluğa işaret eder. Bu rüya çocuk sahibi olmak isteyen biri için bebeğinin olacağına işaret edebilir, diğer kişiler için çevresinde iki yüzlülük, dönen hileye veya yalanlara delalet edebilir. Rüyasında ak büyü yapmak veya yatırmak kişinin karşılaşacağı bazı olaylar yüzünden  üzüntü yaşayabileceğine veya hakkında dedikodu yapıldığına işaret olabilir.

Rüyada uçağa bindiğini görmek rüyayı gören kişinin sevdiği insanlardan güzel bir haber alacağına işaret eder. Bu haber büyük ihtimalle sizi görmek isteyen, size gelmek isteyen bu kişilerin yolculuk haberi hakkında olup, buna sevineceğini gösterir.

“Rüyada ak büyü görmek” için 2 yanıt

Rüyada kocasına büyü yapmak
S.a dun gece cok korktum. 2 tane cin, seytan kilikli bir cisim vardi buyu yapiyorlardi. Benim elimde de bir ip vardi, guya kocama buyu yapiyormusum bana baglanmasi icin. Ama icimden gelerek ve istiyerek yapmiyordum. Cok etkilendim ve korktum. Yorumlarsaniz sevinirim. 32, Kadın, Evli, Eczaci.

Ozgul selam, Rüyada büyü yaptığını görmek genel olarak iki şeyi işaret eder. Birincisi kişinin maddi sıkıntılar çektiğini ve borcunu ödemekte sıkıntıya düştüğünü gösterebilir ikincisi ise içinde olduğu bazı sıkıntılardan kurtulmak istediğini ancak yararsız şeylerden, kendine faydası dokunmayacak kişilerden medet umduğunu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir