Rüyada Ak Sakallı Nur Yüzlü Dede Görmek

Rüyada ak sakallı nur yüzlü dede neye delalet eder?

23 yaşındayım, evliyim ve kpssye hazırlanıyorum. Rüyamda bir bahçenin içine giriyorum, orada nur yüzlü beyaz sakallı temiz giyimli bir dede ile karşılaşıyorum, sohbet ediyoruz. Benim kılığım kıyafetimde temiz, tesettürlü bir bayanım fakat rüyamda tam anlamıyla tesettür içindeydim, kendimi temiz hissediyordum. Ardından bu dede ile birlikte merdiven çıkarken gördüm birbirimizi, bana söylediği “31. dersteyim bende” oldu, sonra uyandım.

Huşu içinde bir uyanma idi. Şimdiden çok teşekkür eder, hayırlı günler dilerim.

Rüyada ak sakallı nur yüzlü dede görmek tabiri

Büşra merhaba, öncelikle bu olağanüstü güzel rüyayı bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim.

Rüyada bahçe görmek genel anlamda rahatlama, huzur, gençleşme, yenilenme, bir şeylere başlamaya işaret eder. Senin bu bahçeye girmen ise gerçek hayatında bu güzelliklere kavuşmak için bir adım attığına delalettir.

Bahçede karşılaştığın ak sakallı nur yüzlü temiz kıyafetli dede ise gerçek hayatında bu güzelliklere kavuşman konusunda sana yol gösterecek, ilim irfan sahibi, imanı güçlü değerli bir kişiyi işaret etmektedir. Bu konuda ak sakallı birini görmek sayfası da ilgini çekebilir.

Onunla birlikte merdiven çıkmanız gerçek hayatınızda hayırlı işler yaparak kazanacağınız sevap, dua ve itibarın artacağını anlatmaktadır. Çünkü rüyada merdiven çıktığını görmek güzel bir iş yapıp, daha fazla itibar, ün ve yüksek makama ulaşmak olarak yorumlanır. Merdiven çıkmanız enerji ve canlılık işaret eder. Bu rüya alternatif olarak daha başarılı olmak için kabuğundan çıkmak ve daha sosyal olmanız gerektiğini ifade edebilir.

Dedenin sana söylediği “31. dersteyim bende” sözünde büyük sırlar gizli ve büyük ihtimalle bizim bilgimiz bunu açıklamakta yetersiz kalır. Bizler bu dünyada bir imtihandayız. Doğup, büyüdükten gençliğe girdikten sonra imtihan başlıyor ve bu imtihan kademe, kademe. Bu söz bunları unutmamak gerektiğini işaret edebilir yada sır 31 teriminde olabilir.

Rüyada otuz bir sayısı dayanma gücü, muhafazakarlığı temsil eder. Rüyada 31 sayısı görmek gerçek yaşamınızda çok fazla sorumluluk aldığınızı, omuzlarınızda aşırı yük taşıdığınızı ve bunun yorgunluğunu hissettiğinizi simgeler. Ben bu konuda başka bir şey söyleyemiyorum. Lütfen sen bunların senin için bir şey ifade edip etmediğini düşün.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir