Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada akademi görmek

Rüyada akademiye gitmek neye delalet eder?

Rüyamda önce eski sevgilimin okuduğu akademiye gidiyorum, onun tüm arkadaşları orada, eski sevgilimle biraz durup sohbet ediyorum ve sonra evime dönüyorum. Evde yemeğimi tek başıma yiyorum sonra kardeşimi de yanıma alıp dışarı çıkıyorum, dışarıda tekrar eski sevdiğim çocukla karşılaşıyorum, kardeşimle beraber üçümüz yürüyoruz, çok gösterişli konak gibi bir eve gidiyoruz ama neden gidiyoruz ve orada ne yapıyoruz bilmiyorum, oradan çıkıp tekrardan yürümeye devam ettiğimiz sırada hiç bilmediğim bir kız ile saç başa kavga ediyoruz, ardından kız bayılıyor ama bana hiç bir zarar gelmiyor. Kavga ettiğim yerden uzaklaşıyoruz, bakıyorum ki tüm tanıdığım insanlar orada ve çok kalabalıklar. Yanımda olan eski sevgilimi bakıyorum yok, onu arıyorum ama bulamıyorum.

Bir kulübeye giriyorum, bana annemin hastaneye kaldırıldığını ve kanser şüphesi olduğunu söylüyorlar ve ben ağlamaya başlıyorum. Hemen eve dönüyorum, yakınlarım ve eski sevgilimde orada ama garip bir hastalık adı söylüyorlar, bir zaman sonra annem eve geliyor ve eski sevgilim ona “anneciğim” diye hitap ediyor buna çok şaşırıyorum, ailem onu seviyor, yakın tanıdıklarım “aslan damat” diyor ama çocuğa farklı şeyler yapıyorlar, çocuk uyumak istiyor, babam onu evde bir odaya götürüyor ve orada uyuyor.

Sonra eski sevgilim akademi yerine askeri okula dönüyor, onu yolcu etmek için kapının önüne çıkıyorum, bana zihninin çok karışık olduğunu ve ondan bir şey beklememem gerektiğini ve okula gitmeden önce bir arkadaşının yanına gitmesi gerektiğini anlatıyor, tam gideceği anda annem eve çağırıp yemek yediriyor ve çocuk ne okula ne de arkadaşının yanına gidebiliyor.

Rüyada akademi görmek yorumu

Simay merhaba, sabırla ve düzgün cümlelerle bu karışık rüyayı yazdığın için çok teşekkür ederim. Ancak görmüş olduğun rüyada geçen olaylar ve unsurlar çok uyumsuz ve hemen hemen aralarında hiç ilişki yok. Bu durum gerçek hayatta bir nedenle kafanın çok karışmış olduğunu göstermektedir. Bunun dışında rüyada sadece iki unsur öne çıkıyor; eski sevgili ve akademi. Sevgilin konusunda detaylı açıklama eski sevgili rüya tabiri sayfasında yer almaktadır.

Rüyada akademi görmek rüya sahibi kişi için önünde yeni arkadaşlıklar ve fırsatlar olduğunu ve bunları iyi değerlendirmek gerektiğini işaret eder. Rüyada akademiye gitmek rüyayı gören kişinin tembelliği ve ilgisizliği yüzünden bazı fırsatları kaçırdığını ve pişman olacağını simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir