Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Akapunktur Görmek

Rüyada akapunktur görmek neye çıkar?

Ben bekarım fakat rüyamda biriyle evlenmişim ve doğum yapıyordum. Doktor doğumu akapunktur ile yapalım diyor, ben “siz bilirsiniz” diyorum ve doktor akapunktur yaparak doğumu yapıyor. Çocuğumu görmüyorum sadece kocamı görüyorum yanımda, hastanede olduğumu ve doğum yaptığımı görüyorum, kocam varmış gibi davranıyorum, evli olduğumu biliyorum, sadece kocamı görüyorum, bir de onun annesini. Kocam yabancı bir filmdeki aktör fakat Müslüman ve Türk imiş, sürekli bana bunlar hakkında bilgiler veriyor.

Rüyada akapunktur görmek tabiri

Gaye selam, rüyanda üç ana unsur öne çıkıyor; ilki evli olduğunu görmek, ikincisi doğum yapmak, üçüncüsü ve en ilginci ise bu doğumu akapunktur ile yapmaktır çünkü gerçek hayatta akapunktur ile doğum yapmak fazla sık görülen bir durum değildir.

Rüyada evli olduğunu görmek aslında bekar olan rüya sahibi kişinin gerçek yaşamında önemli bir gelişim içinde olduğunu ifade eder, bu konuda geniş açıklama rüyada evlilik görmek sayfasında incelenebilir.

Rüyada hastane görmek veya hastaneye gitmek fiziksel açıdan iyileşmek ya da ruhsal bakımdan gelişmeyi işaret eder.

Evli olmadığı halde rüyada doğum yapmak gerçek yaşamında rüyayı gören kişinin özgürce yaşadığını ve bu durumdan memnun olduğunu işaret ederken bu rüya bazen de kişinin sorumluktan hoşlanmayan karakter yapısına sahip olduğuna yorumlanır. Bakınız rüyada doğum görmek analizi.

Rüyada akapunktur görmek veya olmak rüyayı gören kişinin hedeflerine ulaşmak için bir takım sıkıntılar çekmeye veya meşakkate katlanmaya razı olduğuna delalet ederken bu sıkıntıların sonunda kişinin amacına ulaşıp maddi ve manevi rahatlık yaşamasına, mutlu olmasına işaret eder.