Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Akaryakıt Görmek

Rüyada akaryakıt ne demek?

Şu anda aramızın bozuk olduğu bir arkadaşımla bir benzinlikte karşılaşıyoruz. O beyaz bir arabadan iniyor, üstünde beyaz bir takım elbise, elinde beyaz bir cüzdan ve cep telefonu var. El frenini çekmeyi unuttuğu için araba hareket etmeye başlıyor. Telaşlanıp arabayı yakalamaya çalışırken kapaklanıp düşüyor. Arabası istasyonundaki kaldırıma çarpıp duruyor ama arabasının altı hasar görmüş arabasında akaryakıt yere akmaya başlıyor ama mazot mu benzin mi anlayamadım. Bu sırada arkadaşımın elindekiler etrafa dağılıyor ve yerler ıslak. Bende siyah bir arabadan ineken olanlara şahit oluyorum. Bu neye işaret eder?

Rüyada akaryakıt görmek tabiri

Rüyada benzinlik görmek yorgunluk simgesidir, dinlenmeniz gerektiğini, gücünüzü toplamanızı, canlanmaya ihtiyacınız olduğunu ifade eder.

Rüyada petrol, benzin, motorin, gaz yağı, fuel oil, mazot ve benzeri akaryakıt görmek gerçek hayatınızda yaşam sevincinizi yüksek tutacak kaynaklarda bir sorun olduğunu işaret eder. Bu önemli rüyadır ve verdiği mesaj dikkatle incelenmelidir.

Arkadaşının arabasının kaldırıma çarparak altını vurması sonucu yakıtının yere dökülmesi aslında sizin reel hayatınızda enerjini boşa harcadığınızı, bir faydası olmayan işlerle vakit kaybettiğinizi ve gereksiz zararlara girdiğinizi anlatmaktadır. İpuçları akar yakıt, benzin, fuel oil, gaz yağı, ham petrol, mazot, motorin, petrol, sıvı yakıt terimleri de benzer anlamlar taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir