Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Akaryakıt İstasyonu Görmek

Rüyada akaryakıt istasyonu neye işarettir?

Rüyada bir kavga görüyorum, kavganın nedenini hatırlamıyorum, tahminim Eskişehir’in bir bolumu bir çete tarafından kontrol ediliyormuş, yani haraç mafyası, başka bir ilden gelen çete oradaki hakimiyeti eline almak istemiş, bir akaryakıt istasyonundan haraç alırlarken o yörenin kendi mafyası gelmiş, kavganın nedeni bu.

Keşke bu rüyamı sabah uyanır uyanmaz kağıda yazsaymışım, o zaman her şeyi daha iyi hatırlardım, bu rüyayı kesin olarak gördüm palavra atmıyorum, öyle her anlatılan şeye de inanacak kadar saf ve aptal birisi değilim.

Rüyada akaryakıt istasyonu görmek tabiri

Rüyayı yazmak çok zordur, çünkü hatırlamak çok zordur, rüyanın detayını hatırlayamazsınız, rüyanın en önemli ve canlı kesitini ancak iyi hatırlarsınız, rüyadan uyandıktan 5 dakika sonra rüyanızın yaklaşık yüzde ellisini otomatikman unutursunuz, aklınızda kalmaz, 10 dakika sonra ise rüyadan aklınızda kalan kısım yüzde ondur, (bu hatırlama yüzdesi vasat, normal bir insan içindir )
Bazı insanlar rüya deneyimlerini 10 dakikadan daha uzun bir süre bile çok daha iyi hatırlayabilir ve çok kolay bir şekilde en ince detayına kadar kaleme alabilirler, keşke sizde bu rüyanızı her detayını hatırlayabilseydiniz, ne iyi olurdu ?

Rüyada kavga eden birilerini görmek, çevrenizdeki kişilerden kaynaklanan bir gerginlik, dedikodu ya da üzüntünün sizi de olumsuz etkilediğini simgeler. Kavga edenler tanıdığınız kişiler ise onlarla bir anlam bağı kurulabilir.

Rüyada mafya adamı görmek, insanlar hakkında özellikle yakın çevrenizdeki kişiler hakkında kimi gereksiz, gizli endişelere sahip olduğunuzu ve bunun sizde insanlara güven sorunu yarattığını temsil eder.

Rüyada akaryakıt istasyonu görmek yorgunluktan kurtulmak için dinlenmeniz gerektiğini, gücünüzü toplamanızı, canlanma isteğini ifade eder. Bu rüya iyice dinlenip, kendini çok canlı hissederek hayata kaldığın yerden devam başladığında şifa bulmaya, hastalık ve borcundan kurtulmaya, işlerinin yoluna girip, kısmetinin ve şansının açılacağına, hayatında sıkıntının yerini bolluğun, yokluğun yerini bereketin ve sıkıntının yerini huzurun alacağına, güzelliklerin de arka arkaya geleceğine işaret eder. Rüyada akaryakıt  almak ise kişinin yukarıda anlatılan ihtiyaçlarının bilincinde olduğunu ve dinlenmek, gücünü toplamak ve kendini yeniden canlı hissetmek için ilk fırsatta kendine zaman ayıracağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir