Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Akaryakıt Tankı Görmek

Rüyada akaryakıt tankı görmek neye çıkar?

Rüyada akaryakıt tankı görmekRüyamda bir akaryakıt istasyonunda benzin alıyordum ve ihtiyacımı gidermek için araçtan inip tuvalete doğru yürümeye başladım. Bu çok büyük bir otelin tuvaleti gibi büyük ve tertemiz tuvaletti, kesinlikle okulların mevcut kirli tuvaletleri gibi değildi. Aynada kendime bakıyordum ve kazağımda iğrenç bir leke olduğunu fark ettim ve biraz önce ayrıldığım toplantıda herkes beni lekeli bir kazak görmüş olmalı diye düşünerek gerçekten kendimi kötü hissetmeye başladım. Sonra işim bitince ellerimi yıkayıp tuvaletten çıktım.

Tuvaletin kapısından çıkarken hala kendimi kötü hissediyordum ve bazı aksiliklerin devam edeceğini hissediyordum ki o anda pompalara uzak noktada tuvalet binasının arkasında yer alan bir akaryakıt tankı yanında yerdeki ışıklı nesne dikkatimi çekti, evet yanılmamıştım bu bir yanmakta olan sigara izmariti idi ve içimden “böyle de yapılmaz ki, şimdi istasyonu havaya uçuracaklar” diye düşünürken akaryakıt tankı alev aldı, korkunç bir ses ve alevle patladı, yandığımı ve öldüğümü hissettim, sonra uyanmışım.

Rüyada akaryakıt tankı görmek yorumu

Rüyada akaryakıt istasyonu görmek yorgunluk sembolüdür ve kişinin yorgunluktan kurtulması için dinlenmeye ihtiyacı olduğunu, gücünü toplamak gerektiğini, canlanmak isteğini ifade eder. Bu rüya iyice dinlenip, kendini çok canlı hissederek hayata kaldığın yerden devam başladığında şifa bulmaya, hastalık ve borcundan kurtulmaya, işlerinin yoluna girip, kısmetinin ve şansının açılacağına, hayatında sıkıntının yerini bolluğun, yokluğun yerini bereketin ve sıkıntının yerini huzurun alacağına, güzelliklerin de arka arkaya geleceğine işaret eder. Rüyada akaryakıt  aldığını görmek ise kişinin yukarıda anlatılan ihtiyaçlarının bilincinde olduğunu ve dinlenmek, gücünü toplamak ve kendini yeniden canlı hissetmek için ilk fırsatta kendine zaman ayıracağına delalet eder. Rüyada tuvalete gitmek kişinin üzerindeki bazı gereksiz yükleri atıp onlardan kurtulmak için adım attığını simgeler. Bu konuda detaylı bilgi tuvalet rüya açıklaması sayfasında okunabilir.  Rüyada aynaya bakmak rüyayı gören insanın çevrenizdeki kişilere karşı ters yanıtlamak huyunuz olduğu için kimi dostlarınızı kırdığınızı, onlarla olan ilişkilerinizin bozulacağına işaret edebilir. Kazak giydiğini görmek insanın geleneksel değerlere, yaygın inançlara karşı gelme, reddetme huyu olduğu anlamı taşır. Kazağınızda gördüğünüz leke ise bu huyunuz yüzünden yaşadığınız sıkıntıları temsil etmektedir. Çünkü rüyada leke görmek tatsızlık, hoşa gitmeyen durum, kötü olaylar yaşamak anlamına gelir.

Rüyada akaryakıt tankı tehlike ve dikkat sembolüdür. Hatırlarsanız akaryakıt istasyonlarının tamamında akaryakıt tankları üzerinde; tehlikeli madde, patlayıcı madde, sigara içilmez, dikkat patlayıcı madde, ateşle yaklaşmayın şeklinde uyarı levhaları vardır. Rüyada görülen akaryakıt deposu rüyayı gören insana gerçek hayatında yaşamın günlük kaosu içinde hedeflerine doğru tüm gücüyle ilerlemeye çalışırken bir yavaşlaması veya mola vermesi gerektiğini, canlanmak için dinlemeyi, kendinizi toparlamasını tavsiye eder.

Rüyada sigara izmariti görmek sevgiliniz ya da belirli bir kişinin bir özelliği, bir huyu hakkında hoş olmayan duygular taşımakta olduğunuzu temsil eder. Akaryakıt tankının yanması ve patlaması ise olumsuz bazı gelişmeleri işaret etmekte diğer taraftan etrafınızdaki insanların davranışlarının sizi çok üzeceğini göstermektedir. Öldüğünü görmek ise bu üzüntülerin sizi derin bir karamsarlığa sevk edeceğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir