Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Akbaba Görmek

Rüyada görülen akbaba neye işarettir?

Rüyada akbaba görmekRüyamda ağabeyim sürücü koltuğunda olmak üzere babam, annem, ben ve tanımadığım bir kadın daha arabadaydı, yolda tanımadığım bir kız çocuğuna çarptık, öldü zannederek arabadan indim o sırada yanımdan bir akbaba geçerek kızı yemeye çalıştı, bende engel oldum, akbabayı tuttum, elimi ağzına sokarak yemesin diye dişlerini koparmaya çalıştım, benimle konuşuyordu ama ne dediğini anlamıyorum, kalın bir sesi vardı, arabaya binmeme engel oluyordu, durmadan bana vuruyor ve eşyalarımı çalmaya çalışıyordu, bu rüyadan çok etkilendim acaba açıklayabilir misiniz ?

Rüyada akbaba görmek tabiri

Rüyada araba kazası geçirdiğini görürseniz bu rüyayı gören kişinin yaşamında değişimler olacağına yorumlanır. Kazada suç sizde ise yaptığınız bir hatadan dolayı yaşadığınız korkuyu gösterir, kötü bir duygusal dönem yaşadığınızı temsil eder. Rüyadaki kazada hata sizde değilse o zaman kontrolünüz dışında gelişecek kimi olayların yaşamınızda değişiklik yaratacağını gösterir ki bunların yeni bir iş, yeni bir mevki veya yeni bir çevrede yaşamaya başlayacağının habercisidir.

Rüyada akbaba görmek başınızdan bir takım kötü olayların geçeceğine yorumlanır. Havada uçan akbabalar rüyayı gören insanın kötü ve zor günler geçirip başarısız olacağını, rızık sağlamak için atılacağı işlerde zarar edip, elindekileri de kaybedeceğini simgeler. Yere konmuş akbaba ise rüyayı gören kişinin hayatının giderek kötüleşeceğine, sıkıntı ve sorunların bir müddet daha devam ederken bunun kişinin bütün umutlarını kaybetmesine neden olacağına yorulur.

Rüyada yavru akbaba görmek rüyayı görenin yakınında çok üzülmüş, yorgun ve aynı zamanda yaşadıklarından dolayı oldukça çökmüş bir çocuk olduğuna ve bu çocuğa yardım etmek gerektiğine işaret ederken, çocuğa bu yardıma yaparsa onunda ileride kendisine büyük bir fayda sağlayacağına yorulur.

Rüyada akbaba yakalamak hayra yorulmaz, bilerek ve isteyerek başınızı belaya sokacak bir işe girmeye niyetlendiğini, bunun sonunda çok fazla gözyaşı dökeceğine, yıllarca emek verip, çileler çekerel elde ettiğin birikimlerini kaybedip ortada kalmaya işaret eder.

Rüyada konuşan akbaba görmek rüya sahibinin gerçek hayattaki bazı düşmanlarının yapacağı bir sahtekarlık yüzünden başının fena halde ağrıyacağını, hem kendisi hakkında kötü olacak hemde iş hayatında elde ettiği itibara zarar verecek bazı şeylerle karşılaşacağına işaret ederken rüyada bir akbaba ile konuştuğunu görmek bu durumdan kurtulmak amacıyla bir çok kuruma ve kişiye başvurmaya, arkasından sonra değer verdiği tecrübeli birinin vereceği akıl sayesinde sorunu halledip rahat nefes almaya işarettir.

Rüyada akbaba saldırısı büyük gayretler sarf edilerek yapılan bir işin aslında yanlış olduğunun fark edilmesiyle büyük bir can sıkıntısı yaşanacağına, zararın neresinden dönersen kardı mantığı ile işten hemen vazgeçeceğine, işleri yeniden yoluna koymak için yeni şeyler yapacağı, kurulmuş olan düzenin bozulacağına ve epe emek ve zaman harcamak gerekeceğine işaret eder.

Rüyada bir akbabanın insan yediğini görmek size verilen bazı sözlerin tutulmayacağını gösterir, bu kişiye güvenerek girdiğiniz taahhüt sonucu çok büyük sıktınya gireceğinize, belki de elinizde avucunuzdaki her şeyi kaybedip yok olma durumuna düşeceğinize işaret eder. Bir akbabanın başka bir hayvanı ya da hayvan leşini yediğini görmek ise evlilik ya da iş yaşamında kısmetinizi kapatan, ilerleyip gelişmenize büyümenize mani olan bir durum olduğunu temsil eder ve bunun için geç kalmadan artık bir çözüm bulmanız gerektiğine rivayet edilir

Rüyada akbaba öldürmek gerçek hayatta çevrenizde bulunan işgüzar ve patavatsız, aynı zamanda konuştuğunu mantık süzgecinden geçirmeden her aklına geleni söyleyen, her aklına geleni dile getiren, lafının sonu iyi mi yoksa kötü mü olacağını düşünmeyen birinden kurtulmaya, onu kendinden uzaklaştırmaya işaret eder

Rüyada ölü akbaba görmek rüya sahibi kişinin kendisi ya da ailesi hakkında mutlu bir haber alacağına, bu haberin arkasında elde edeceği destek ile işlerinin yoluna gireceğine, huzur ve mutluluğu ile ağız tadının yeniden yerine geleceğine delalet eder.

“Rüyada Akbaba Görmek” için bir yanıt

Babamı gördüm rüyamda iki tane akbaba babamın başında geziyor. akbabanın biri büyük olanı yani. babamın ensesinden gagalayıp deliyordu . O ensesinden delice babamın gözleri kayıyor.kardeşlerim beraber Ensesine bakıyoruz oradan kan çıkıyor akbaba da o kanı emiyordu. Biz de yanındaydık abim ablam ben. O ara uyandım. Babam hasta akciğer kanseri. Durumu kötü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir