Rüyada Akbil Görmek

Rüyada akbil ne demektir?

Rüyamda çok çıkarcı olan bir komşum benden akbilimi istiyor bir kere veriyorum, iki kere veriyorum, üçüncüsünde vermiyorum. Sonra karne zamanıymış güya ben hepsini 4-5 bekliyorum bakıyorum iki tane zayıfım var (okulu bitireli iki yıl oldu).

Sonra balkona çıkıyorum elimde iki tane anahtar yanlışlıkla balkona düşüyor çok üzülüyorum onu almak için gayret gösteriyorum, bu neye işaret eder?

Rüyada akbil görmek neye yorumlanır?

Rüyada akbil görmek uyanık yaşantınızda ifade edemediğiniz bastırılmış saldırganlığı temsil eder. Komşunun akbilini istemesi çevrenizde bencil, çıkarcı, kendini düşünen ve sizden yararlanmak, sizi kullanmak isteyen insanlar olduğunu işaret etmektedir. Bu insanlara karşı nasıl davranacağınızı bilmediğiniz ve bu nedenle kafanızın karışık olduğu belirtiliyor. Bilinçaltınızda okulda iyi bir eğitim verilmediğini düşünüyorsunuz.

Rüyada anahtar görmek yaptığınız iş sonucunda başarı elde etmek, bol kazanç elde edeceğiniz anlamını taşır, Anahtarı düşürmeniz ise başarı ve bol kazanç için önünüzde kimi engeller olduğunu, bunları aşmanız gerektiğini ifade etmektedir.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir