Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Akide Şekeri Görmek

Rüyada akide şekeri ne demek?

Ben rüyamda küçük bir timsah gördüm. Bir eve oturmaya gitmişiz ve onlar lavaboda el yıkanan yerin içinde timsah besliyorlarmış, evin sahibi yavru timsaha sık sık akide şekeri atıyor, timsah yavrusu şekeri havada kaparak yiyor.

Bende elimi yıkamak için oraya geçiyorum ve suyu açıyorum. Suyu açılınca timsah yükselerek evin içine giriyor. Daha sonra ben mutfağa geçiyorum, timsah peşimden gelerek mutfağın zeminine çıkıyor. Orada da büyük bir çekirge varmış, onu gözüme baka baka yiyor. Sizce bunun anlamı nedir ?

Rüyada akide şekeri görmek tabiri

Selim selam. Rüyada timsah yavrusu görmek sebepsiz bazı ağrılı ve rahatsız edici küçük sağlık sorunlarıyla uğraştığınızı veya uğraşacağını ifade eder. Bu ağrıların çoğu zaman yüksek stres, yeteri kadar dinlenmediği için ortaya çıktığına işaret eder. Timsah yavrusu görmek ne demek derseniz, bunun yanıtı küçük sorunları kafaya takmamak, biraz daha rahat ve az kaygılı olmak gerektiğidir. Rüyada akide şekeri görmek sevinç ve neşe anlamlarını simgeler. Özel hayatınızda hoşgörü, duygusallığı ve alınacak güzel haberleri temsil eder.

“Rüyada Akide Şekeri Görmek” için bir yanıt

Rüyamda Allah dostu yeşil bir elbiseyle evimize geldi, onu görmek için can attım, daha sonra bize peçete ile kahverengi lokum, akide şekeri ve pembe kuş lokumu ikram edildiğini gördüm. Bunların hikmeti nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir