Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Akıl Danışmak

Rüyada birine akıl danıştığını görmek ne demek?

İyi günler, rüyamda büyük babamın öleceğini gördüm ama biz hazırlık yaparken büyük babamda kasasındaki altınları bize veriyor, kardeşlerim ve kuzenlerim arasında paylaştırıyordu. Ben bu kadar altını ne yapacağımı, nasıl değerlendirmem gerektiğini ona akıl danışıyordum. Bana bu altınları altın olarak saklamamı, günü geldiğinde bozdurup kullanmamı söyledi ve benden berber getirmemi istedi.

Dedemin ölü halini hiç görmedim ama çok kalabalık oluyoruz, defnediyoruz, çok etkilendim, bunun anlamı nedir acaba lütfen cevaplar mısınız?

Rüyada akıl danışmak tabiri

Özcan merhaba,

Rüyada büyük babanın öleceğini görmek hayatınızda bir şeyin bitip yerine bir başkasının başlayacağını işaret eder. Bu ilgi alanlarında değişiklik veya düşünce tarzında değişim konularında olabilir. Toplumda ne yazık ki böyle rüyaların birinin öleceğine işaret olduğu kanısı yaygındır ve bu yanlıştır. Çünkü ölümü sadece Allah bilir.

Dedenin kasasından çıkardığı altınlar sevdiğin bir insanın vesile olmasıyla gireceğin bir işin çok hayırlı olacağını, çok hayırlı olacak bu işte büyük bir kazanç elde edeceğini, mevki ve makam sahibi olacağını gösterir.

Rüyada birine akıl danışmak, akıl danıştığını görmek gerçek yaşamınızda uğraştığınız bir konu veya işinizde kimi endişeleriniz, tereddütleriniz olduğunu, birilerinin yardımına gereksinim duyduğunuzu gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir