Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Akıl Hastanesi Görmek

Rüyada akıl hastanesi görmek ne demektir?

Ben rüyamda hapishaneye giriyorum, bir süre geçtikten sonra birkaç arkadaşım da giriyor. “aaa siz de mi girdiniz” diyorum ama girdikten sonra çok üzülmüyorum, sonra bir anda kendimi akıl hastanesinde buluyorum, diyorum “ben deli değilim beni neden buraya getirdiler”, koridorda yürürken deliler sürekli elleriyle dokunmaya çalışıyorlar, çok garip bir rüyaydı açıklarsanız sevinirim. teşekkürler.

Rüyada akıl hastanesi görmek nasıl yorumlanır?

Büşra merhaba, gördüğünüz rüya ne yazık ki olumlu mesaj vermemektedir. Rüyanız gerçek yaşamınızda çevrenizde hile, kandırma, iki yüzlülük yaşanmakta olduğunu ve bu nedenlerle kendinizi bir dışlanmışlık duygusu içinde hissettiğinizi simgelemektedir.

Rüyada akıl hastanesi görmek yardıma gereksinim duyduğunuzda yardım istemeye korkmayın anlamındadır. Rüyada akıl hastanesinde yatmak, akıl hastanesinde kalmak, akıl hastanesinde tedavi görmek Bir zihinsel arıza yakın olabilir. Dışlanmışlık duygusu yaşadığınızı ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hastane görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Akıl Hastanesi Görmek” için bir yanıt

Babamı 3 sene once kaybettım, ilk öldüğü zamanda onunla ılgılı bır ruya gormustum sımdıde gordum, babam olmemıstı ama deliler hastanesinde kalıyordu, o sırada bırı hastanedeydı hatırlamıyorum, ben ve ablam babamı almaya gıtmıstık babam bızı hatırladı, babamızı bıze vermedıklerı ıcın bızde onu oradan kacırdık. 18, Kadın, bekar, yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir