Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Akıl Hastası Görmek

Rüyada akıl hastası görmek neye delalet eder?

Rüyamda bir erkek arkadaşımın basına bir şey saplandığını gördüm ve bu uzun süredir basında varmış. Akli dengesini biraz yitirmiş gibiydi. Daha sonra onunla bir yere gidiyoruz ve orada oyun oynanıyordu düğün gibi. Ben elinden tutup gel birlikte bizde oynayalım diyordum, o çekiniyordu, sadece benle köşede oynuyordu. Kafasına saplanan şey yoktu bu sefer.

Rüyada arkadaşının aklını kaybettiğini görmek neye çıkar? 20 yaşında bekar bayanım.

Rüyada akıl hastası görmek yorumu

Gördüğünüz rüya gerçek hayatınızda kimi şeylerin değişmekte olduğunu ve bu değişikliğin sizde kimi korku ve kaygılara sebep olduğunu, ancak durumun hiçte korktuğunuz gibi olmadığını simgelemektedir.

Rüyada akıl hastası olmak, akıl hastası olduğunu görmek günlük yaşamınızda büyük bir yalnızlık çektiğinize veya çevreniz tarafından anlaşılamadığına, kendinizi iyi ifade edemediğine işarettir. Rüyada akıl hastası birini görmek büyük bir günah işlediğinizi ve bunun manevi baskısı altında ezildiğini ifade eder.

“Rüyada Akıl Hastası Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda bir sınava giriyordum. Yanımdaki sırada akıl hastası biri vardı. Sınav boyunca koluma boynuma yapisti. Sınavı tamamlarken çok zorlandim hatta agladim ama sonuç içime sinmisti. 23, Kadın, bekar, Öğrenci.

Rüyamda şizofreni birini gormustum ve o sizofreninin gordugu hayaleti ayni zamanda ben de goruyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir