Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Akıl Vermek

Rüyada akıl vermek ne demek?

Rüyada çok büyük siyah bir yılanla karşı karşıya kalıyorum, ilk anda korkuyorum, yılan bana doğru yaklaştıkça korkumun yerini savunma hırsı alıyor, sonra yılanla baya boğuşuyoruz ama yılan tabii ki beni yakalıyor ve bedenimi sararak beni kaçamayacağım şekilde tutuyor, sonra bana başını iyice yaklaştırıp akıl vermeye başlıyor, belli bir zaman sonra beni bırakıyor.

Yılanla karşılıklı konuşmaya başlıyoruz, bana yol gösteriyor, daha sonra beni başının üstünde yemyeşil bir yere çıkarıyor, ağaçlarla dolu bir yer, tam ben etrafa bakarken bir dönüyorum yılan yok, o şaşkınlıkla yürümeye başlıyorum, arkamdan küçük bir erkek çocuğu bana doğru “baba baba” diye seslenerek geliyor, çocuğun yüzünü net göremiyorum, benim yanıma yaklaşığı anda uykudan uyandım. Bana bu rüyanın ne anlama geldiğini yazarsanız çok sevinirim, şimdiden çok teşekkür ederim. 26, Erkek, Bekar, Çalışmıyor, endişeli,mutsuz umutsuz.

Rüyada akıl vermek tabiri

Buğra merhaba,
Böylesine değerli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Görmüş olduğun rüya gizli korkularınla yüzleşeceğini, onları yendikten sonra daha sağlıklı düşünmeye başlayacağını ve ondan sonra yaşamının hayal dahi etmediğin kadar güzelleşip, huzur ve mutluluğu bulacağını temsil etmektedir.

Rüyada birine akıl vermek, akıl verdiğini görmek Rüyanın tabiri işlemin türüne göre değişir. Birisi size akıl danışıyor ve bunun üzerine akıl veriyorsanız bu sizin gerçek yaşamınızda kişisel gelişimini tamamlamış, çevresi tarafından saygı duyulan biri olduğunuzu gösterir. Sizden tavsiye istenmeden siz akıl veriyor veya akıl vermeye kalkıyorsanız bu sizin kibirli, kendini beğenmiş bir karaktere sahip biri olduğunuzu gösterir.

“Rüyada Akıl Vermek” için 5 yanıt

Sevdiğim biri ayakabilarima bakip “neden lila rengini almadin” diyor bende diyorum “sadece kahverengi kalmişti o yuzden” oda “tamam anladım” deyip gulumsuyor bana.

Rüyanız sevdiğiniz kişinin sizin hakkınızda bir konuda hayal kırıklığı yaşadığını anlatırken sizinde onun hayal kırıklığı yaşadığı konuda çok doğru bir şey yaptığınıza inandığınızı ifade etmektedir.

Merhaba, ben ruyamda ayakabi dolabimı duzeltiyorum ve 2 çift yeşil bir babetim varmiş fakat bu babetler ayni ciftiyle yerleştirilmemiş, bende alip kendi çiftleriyle yerleştiriyorum.

Rüyanız üzerinizdeki yüklerden kurtulmak için onları bir sıraya dizdiğinizi ve onlardan birer birer kurtulacağınızı (ya da birer birer kurtulmak gerektiğini) anlatmaktadır.

merhaba , ben ruyamda kuzenimin hamile olduğunu gördum ve ondan sonra doğum ettiğini fakat kiz çocuğu ölu doğuyor ama sonra cana geliyor , ve o kizin buyuduğunu göruyorum 3, 4 yaşlarinda oluyormuş ve diyorum ki tipki diğer kizina benziyor bu kızında çok guzel olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir