Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Akılsız Görmek

Rüyada akılsız görmek neye işaret eder?

Merhabalar. Rüyamda sınıf arkadaşımla benim köyüme gidiyoruz. Ama niye gittiğimizi bilmiyorum. Arkadaşım beni kapımın önünde bekliyor hazırlandıktan sonra otobüse binip yolculuğa çıkıyoruz.

Bir sonraki akşamda sanki devamıymış gibi yine aynı arkadaşımı görüyorum. Onunla bilmediğim bir yolda yürüyoruz. Sonra elime bir kağıt veriyor. Kağıtta da “ben akılsız biriyim, duygularımı şimdiye kadar sana açamadım, beni çok sevdiğini ve ne zamandır söyleme fırsatı olmadığı” yazıyor.

Daha sonra uyanıyorum. Gördüğüm kişi gerçek hayatta sevgilim değil ama çok sevdiğim, beni çok eğlendiren ve mutlu eden bir arkadaşım. Gönderen Büşra.

Rüyada akılsız görmek yorumu

Büşra merhaba,
Gördüğün rüya tamamen bir gençlik rüyası olup, sen sevgilim değil desende bilinç altında ona bir ilgi duyuyorsun ve rüyan beyninin bu duygular karşısında meydana getirdiği yansımayı göstermektedir.

Rüyada akılsız birisini görmek bu rüya ikaz anlamı taşır, yaşamın hakkında düşünmek ve kimi hedeflerini gözden geçirmek gerektiğini işaret eder. Rüyada akılsız olmak, akılsız olduğunu görmek gerçek hayatında olayları ve işleri saflığa vurarak onlara gereken önemi vermediğini ve bu yüzden başının sık sık ağrıdığını temsil eder.

“Rüyada Akılsız Görmek” için bir yanıt

Merhaba ben damla 17 yaşında bekarım lise öğrencisiyim. Rüyamda bir tımarhanedeydim küçüklükten beri cinlerden korkularım var işte bu yüzden rüyamda ailem beni tımarhaneye tıkmıştı ama tımarhane ortamı ev gibiydi ve orada arkadaşlarım vardı ve bir arkadaşımın konuşan köpeği vardı küçük bir süs köpeği çok sevimliydi ama ne konuştuğumu hatırlamıyorum ve bir yatağa çıkıyordum 3 katlı bu yatağa çıkmakta zorlandım oradan bir çocuk bana elini uzattı yardım etmek için ama sadece elimi tutup bana gülümsüyordu ona aşık oldum beni yukarıya çekmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir