Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Akılsızlık Etmek

Rüyada akılsızlık ettiğini görmek ne demek?

Rüyada eski sevgilinin yatıya kaldığını açıklayacak birileri var mı? Takma isimde olduğu gibi aptalın tekiyim, hala 4 ay önce ki ayrıldığım ve hala sevdiğim insanı her gün düşünüyorum. Bununla alakalı olsa gerek neredeyse he gece sürekli rüyamda görüyorum .

Bu gün ise diğer rüyalarımdan farklı olarak sevdiğim bizim evimiz misafirliğe geliyor ve o gece yatıya kalıyor ama ben akılsızlık ediyorum ve ona bir hoş geldin bile demiyorum, o an ki ruh halim biraz çekingen,  halbuki onu görünce boynuna atlamam lazımdı.

Ertesi gün bayrammış ev çok kalabalıktı o ise bana veda etmeden çekip gitti. O gittikten sonra ben onu aradım ve konuştuk sesi titriyordu sesinde ki o sevecenliği şu an ki gibi hissediyorum sonra ona “bizimkiler senden çok hoşlanmış, bizim evliliğimize onay verdiler” diyordum o sırada uyandım. Lütfen bu insan benim için çok önemli, yorumunuzu bekliyorum.

Rüyada akılsızlık etmek tabiri

Bana sorarsanız aptal, akılsız kelimesini hayatınızdan çıkarın. Bunun aptallıkla ilgisi yok, tamamen insanı davranış türleri. Lütfen rüyada eski sevgiliyi görmek rüya açıklamalarını dikkatle okuyun. İnsanlar kaybettiği, ayrıldığı eski eşini, eski sevgiliyi, eski sevdiğini, eski sevgilisini uzun bir süre unutamazlar ve sık sık rüyalarında görürler. Bu rüyalar bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz

Rüyada akılsızlık etmek, akılsızlık ettiğini, akılsızca davrandığını, akılsızca hareket ettiğini görmek gerçek yaşamınızda işinizde veya yaptığınız şeylerde cahilce davrandığınızı veya bilmediğiniz konularla uğraştığınızı ifade eder.

Rüyada akılsızlık eden birini görmek, evinizdeki mutluluk ve huzuru kıskanan bir insan yüzünden büyük sıkıntı yaşayabileceğini ve bu kişiyi bulup yakınından uzaklaştırmak gerektiğini temsil eder. Rüyada akılsızca davranan birisinin görülmesi aynı zamanda uzun bir zaman sürecek bir iş sorunu yaşanacağını, eş, dost ya da akrabanın vermiş oldukları sözleri tutmayacaklarını veya hayırlı diye başladığınız ve ilk başta oldukça güzel giden bir şey hakkında büyük bir talihsiz durum yaşanacağını ve zarara uğrayacağınızı gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir