Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Akis Görmek

Rüyada akis görmek ne demektir?

Rüyamda bir adamı sırtından bıçaklıyordum. Bıçak çok keskindi. Ben bıçakladıkça yere düşüyor ve can ahvliye bağırıyor sesi ta karşı binada aksediyordu, bir süre sonra tekrar kalkıyordu, tekrar bıçaklıyordum. Ama bıçaklamazsam rüyamda sanki bana zarar verecek gibiydi. Bu neye çıkar?

Rüyada akis görmek tabiri

Süleyman selam. Rüyada birini bıçaklamak, kimi konularda yetersizlik ve savunmasızlık duygusu yaşadığınızı, mücadelenizde akıl, mantık, bilimsel yöntemleri değil, güç kullanmayı tercih ettiğinizi işaret eder. Rüyada birisini bıçakladığını görmek acilen kendinizi toplayıp, sakin kafayla bir durum değerlendirmesi yapmanızı tavsiye eder. Bıçağın keskin olması gerçek yaşamda kimi sorunların çözümü veya durumlar karşısında disiplin, hassas ve dikkatli planlama ile yaklaşmak gerektiğini önerir. Kararlarınızda acele etmemelisiniz anlamı taşır. Adamı bıçakladıkça adamın bağırması aslında gerçek hayatta birinin sizin dikkatinizi çekmeye çalıştığını ifade eder.

Rüyada adamın sesinin akis yaptığını duyman önemli bir rüyadır. İçinde bulunulan duruma göre dikkatle yorumlanmalıdır. Dikkat çekici, ikaz edici bir rüyadır. Rüyada akis önemli bir haber (genellikle olumsuz haber), önemli birinden bir mesaj olarak yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir