Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Akli Dengesi Yerinde Olmayan Adam Görmek

Rüyada aklı dengesi yerinde olmayan adam görmek neye çıkar?

Rüyamda bir adamın 3 çocuğu vardı ve balkonda oturuyorlardı. Adamın aklı dengesi yerinde değildi. Yukarıdan aşağıya gelen bir ipi tutuyordu. Çocuklarının 2 si aynı yaşlardaydı( tahminen 4 ya da 5) diğeri en fazla 2 yaşlarındaydı. Küçük olan çocuğunu yukarıdan aşağıya doğru gelen ipe tutturup eliyle salıncak gibi balkondan dışarı itip duruyordu. Çocuk korkudan ağlıyor ve aşağıya düşmemeye çalışıyordu.

Diğer çocuğuna yapmaya çalıştı o ipi tutmadı. Diğeri tuttu fakat babası yanılmıyorsam ya da doğru hatırlıyorsam annesiyle ilgili bir şey sordu çocuk yanıt verince onu iple dışarıya itmedi. Bu arada balkonun demirlik gibi koruyucu bir şeyi yoktu. Daha sonra ( gerçekte eski iş yerimden bir erkeği gördüm. ) aklı dengesi yerinde olmayan adamın karısını ( eski iş yerinden arkadaşım) mezardan çıkartıyordu. Ölü mezardan çıplak çıktı ben camdan gördüm yine camdan gören komşumla göz göze geldik, hayretler içinde ağzımızı açtık şaşkınlıkla.

Ölünün fiziki yapısı çok düzgündü ve herhangi bir mezarlıktan değil yoldan çıkarıldı. ( fakat rüyamda bu bana mezardan çıkarılmış gibi geldi. Yoldan çıkarılmasına şaşırmadım) sonra yandaki dükkana doğru sürüklenerek getirildi. Merdivenlerden hızlıca aşağıya inerken gördüm kendimi sonrasında. Çantamı merdivene bırakmıştım. Sonrasında uyandım.

Kalktığımda içimde bir endişe, korku ve üzüntü vardı. Çok etkilendim. ( rüyamda ölü gördüğüm kadın gerçek hayatta yaşıyor bildiğim kadarıyla, eski oturduğum semtten bir çocuğun annesi. gerçi uzun zamandır görmüyorum gitmediğim için. Ölmüşte olabilir. Çocuk arkadaşım değil fakat karşı komşumuzdu. Annesiyle de samimi değildik. Selam bile vermezdik hatırladığım kadarıyla. Bir keresinde çocuğu dövmüştüm babasına şikayet etmişti babası da sen hak etmişsindir dedi.

Bu konuyu rüyayı görmeden önce erkek arkadaşıma anlatıp gülüştük. İlgisi vardır diye söylemek istedim. Cevabınızı bekliyorum teşekkürler

Rüyada akli dengesi yerinde olmayan adam görmek yorumu

Rüyanızdaki olaylar ve unsurlar arasında bütünlük yok, bu durum gerçek hayatınızda kafanızı çok karıştıran bir olay yaşadığınızı, tanık olduğunuzu ya da kimi gizli kaygılar taşıdığınızı göstermektedir ve bir mesaj verdiğini düşünmüyorum. Belki ilginizi çeker diyerek ana olayların anlamını sıralıyorum.

Rüyada deli görmek , akıl hastası görmek yeni bir insanla tanışmak anlamını taşır.

Rüyada mezar görmek İnsanın iç dünyası, manevi hayatıyla ilgili mesajlar verir, rüyada mezarlar, mezarlık gezmek, kabir, mezar kazmak, mezara girmek, kişinin işlediği günahlar ve hatalar yüzünden dolayı vicdan muhasebesi içinde olduğunu işaret eder. Rüyanın unsurları: ip tutmak, balkondan sallanmak, korkmuş çocuk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir