Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Akan Temiz Su

Rüyada akan temiz su ne demek?

Rüyamda deniz kenarında arkadaşlarımla alkol alıyorum, birkaç olay oluyor ama hatırlamıyorum, daha sonra bir musluktan tazyikli su akıyor (temiz su), ben kapatmak istiyorum ama kapatacak herhangi bir musluk vs bulamıyorum, sürekli üzerime akıyor ve her yerim sırılsıklam oluyor, özellikle de paçalar dikkatimi çekiyor, pantolonumun paçaları tamamen su olmuş durumdaydı ve yanımdaki arkadaşım açıyor herhalde suyu, ona kızıyorum “sürekli senin yüzünden ıslanıyorum” diye ama o ıslanmıyor ve bana yardım etmeye çalışıyor. Yorumlarınızı bekliyorum.

Rüyada akan temiz su görmek tabiri

Rüyada deniz kenarında olmak, sizin iki ayrı yönünüzü veya özelliğinizi ifade eder. KUM sizin mantıksal dünyanızı, aklı başında olmanızı, düşünce dünyanızı yani manevi ve ruhsal durumuzu temsil ederken SU ise sizin mantık dışı, akılla ilgili olmayan, sizin duygusal, kararsız, değişken, sabit olmayan, oynak ve bir dalda durmayan yani dengesiz kişilik yönünüzü ifade eder. Rüyada deniz kenarı, sahil, kıyı, plaj, kumsal, maddi ve manevi değerlerin birbiriyle bir araya geldiği bir yerdir. Sahilde ev, deniz kenarında bir ev görmek, güzel hayat sürmek için istediklerinize yakında kavuşacağınızı simgeler.

Rüyada alkol almak genellikle aldığınız alkolün miktarı ile yorumlanır. Lütfen alkol sayfasına bakınız.

Rüyada suyun normal yolunda akması ( örneğin dere suyunun dere yatağında akması, sulama suyunun ark içinde akması ) bolluk, bereket simgesidir. Suyun akmaması gerektiği yere veya şekilde akması ( derede suyun tersine aktığını görmek gibi ) kazançlarda bozulma, iş veya ticaret hayatında zarar veya kayıpları işaret eder. Suyun olması gerekenden hızlı akması gerçek yaşamınızda bir durağanlık, monotonluk içinde olduğunuzu, derhal buna bir son vermeniz gerektiği işaret eder.

“Rüyada Akan Temiz Su” için 3 yanıt

Akan bir su gördüm, kardeşim düşüyordu ama dallardan tutundu, koşarak kaçtı. Sonra o akarsuyun başına ben gittim melek gibi bir şey geldi oraya bayandı. Ben normalde çocuk istiyorum, başımdan aşağı bir şey bıraktı gözlerim kapalıydı beyazlık gördüm. Sonra beni kendine çekti Seher mavi oldu dedi (Seher benim yakın arkadaşlarımdan ). Sonra korktum uyandım kaskatıydım. 22, Kadın, evli, muhasebe.

Rüyanız gerçek hayatınızda iyiye, doğruya doğru bir yöneliş içinde olduğunuzu simgelerken, karanlığın sona ereceğini, aydınlık günlerin geldiğini müjdelemektedir.

Merhaba, annem rüyasında dupduru akan su görmüş, içinde otların gölgesi ayna gibi görünüyormuş, sonrası karışıkmış ve hatırlamıyor, ne demek acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir