Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Akordeon Görmek

Rüyada akordeon görmek neye çıkar?

Rüyamda çok derin ve yemyeşil bir vadi görüyorum. Vadiye yüksek bir tepeden bakıyorum ve vadinin alt taraflarında bir çoban akordiyon çalıyor. O kadar harika çalıyor ki rüyada bile olsa ona hayran kalıyorum. Koyunlar ve kuzular mutlu mutlu otluyorlar.

Not: bu kurban bayramında çok istememize rağmen babam kurban kesemedi, bunun etkisinden olabilir mi? kurbanlar rüyama girmiş olabilir mi?

Rüyada akordeon görmek tabiri

Sevgi merhaba, önce soruna cevap vereyim. Bu rüyayı sizin kurban kesememiş olmanızın tetiklediğini düşünmüyorum çünkü rüyadaki olaylar ve unsurlar güçlü bir mesaj veriyor. Rüyada yemyeşil bir vadi görmek rüyayı gören kişinin reel yaşamdaki isteklerine kavuşacağına muradına ereceğini haber verir, bakınız rüyada vadi görmek rüya tabiri. Rüyada gördüğün akordeon çalan çoban ise beslenme ihtiyacını, kendi beslenme yönünü simgelemektedir. Bu yön rehberlik ve birleşme temsil etmektedir.

Rüyada akordeon görmek rüya sahibinin içine kapanık bir ruh hali yaşadığını, sen daireli bir durum içinde olduğunu gösterirken öte yandan da açılmak – durumunu ileriye taşımak zamanı geldiğini işaret eder. Akordeon çalmak kişinin daha bağımsız olma arzusunu ve kendi kendine yeterli olabilme isteğini belirtir. Akordiyon çalan birini görmek veya bir akordeon sesi duymak rüya sahibinin içinde gelen sese kulak verip, kararlarını alırken duygu ve mantığı arasında denge kurması gerektiğini ifade eder.

Rüyada görülen koyunlar rüya sahibinin kendi başına iş bitirme, bireysellik eksikliği yaşadığını gösterir ve grup ile birlikte gitmek eğilimi içinde olduğunu ifade ederken rüyadaki kuzular ise çevredeki kötü niyetli kişilere karşı daha uyanık olmayı anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir