Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Akraba Evliliği Görmek

Rüyada akraba evliliği görmek neye işaret eder?

Rüyamda akraba evliliği yaptığımı gördüm. Ben Hacer, 4 yıllık evliyim ve rüyamda amcamın oğluyla evleniyorum gördüm, amcamın oğlu beni çok seviyor ve ben gelinlik giymişim, çok güzel gelin olmuşum ama düğün bitmeden ben uyanıyorum rüyamı yorumlar mısınız, nedir bu akraba evliliği rüyası.

Rüyada akraba evliliği görmek neye yorulur?

Rüyada bir akrabası ile evlenmek, akraba evliliği yapmak, akraba evliliği yaptığını görmek kavgalar ve sorunları işaret eder. Rüyada akraba evliliği yapan birilerini görmek maddi kayıp yaşamayı işaret edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada evlendiğini görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Akraba Evliliği Görmek” için 7 yanıt

Rüyada ani düğün yapmak
Akrabanın oğlu var, ben normal de onu istiyorum, o beni arkadaş olarak görüyor, onunla bir anda evlenmişiz, evimizi düzmüşüz, ablamla konuşuyorum “hani istemiyordu” diye, “demek ki istekliymiş” diyoruz, kına yaktık çok ani bir düğün oldu, kimseyi çağıramamışım, yorum yapar mısınız?

Rüyada dayı oğlu ile evleneceğini görmek
Merhaba, Bende rüyamda dayımın oğluyla evlenmeye karar verilmiş olduğunu gördüm, herkes bana rüyamda gelin kız diyor, bu ne anlamına geliyor?

Rüyada bir akrabasıyla evlendiğini görmek
Rüyamda tanıdığımız bir akrabamla evlendiğimi gördüm ve o akrabam gerçek hayatta evli ve kız çocuğu var ama rüyamda onunla ben evliydim ve ondan hamileydim, tek taş alyans falan filanda gördüm, bu neye işaret olabilir? lütfen cevap verin.

Rüyada akraba birini görmek
Merhaba. ben uzun zamandir bir akrabamla ilgili rüyalar goruyorum. Bir kac kez onunla evli oldugumu, benim kilo verdigimi, guzel bedene sahip oldugumu ve universitede okudugumu gordum. o akrabamizi yalniz tatilde bir kez goruyorum. o da ki, ailemizle birge gidiyoruz. ben henuz sonuncu siniftayim. universteye hazirlamiyirum. ben bu konuyla bagli sadece bir kez degil , kac kez uykular gordum. 3 yil once de uykumda bir kadin bana ablamin universiteye girebilecegini soylemisti. o gun de ablam universteye imtahan veriyordu ve de girebildi. boyle iste.

Hatice merhaba,
Rüyanızdaki unsurlar birbirleri ile uyumsuz, buradan bir mesaj verdiği söylenemez. Bana göre rüyalarınız kafanızı fazlaca taktığınız bazı konuların uykudaki yansımalarına benzemektedir.

Ben simge bekarim ama ruyamda annemin dayisinin ogluyla zorla evlendiriliyorum ve seker komasina giriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir