Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Akrep Görmek

Rüyada akrep görmek neye delalettir?

Rüyada akrep görmekRüyamda bir evde bir sürü akrep gördüm. Benim rüyamda nerede olduğum pek belli değil aslında, bazen evde bazen başka bir yerde ve hiç görmediğim kadar akrep var çevremde, sarılı bana bir zarar vermiyorlar ama korktuğumu hissedebiliyorum.

Bir büyük akrep diğer akreplerden birini yedi, aynı zamanda bir sürü de insan var, gittiğim her yerden çatılardan akrepler çıkıyor, sonra deniz var öyle bir dalga ki her yeri esir aldı, arkasından sonra bütün akrepler yok oldu ve rüzgar çıktı, her yer denizdeki kum gibi ıslak rüzgarda bir türlü gitmek istediğim yere gidemiyorum, beni savurup duruyor.

Daha sonra evi bulmaya çalışıyorum, adresi zor buluyorum, inşaat var babam orada çalışıyor ama o kadar karanlık bir yer ki, annemle birlikte babamın peşinden gidiyoruz ama düşeceğiz diye korkuyoruz, bir anda yemekler falan çıkıyor, bir sürü pişmiş çeşit çeşit balık var, kendimize alıyoruz, yemekleri bizim yerimize başkası yiyor ama biz bundan rahatsız oluyoruz.

Bu rüya neye çıkar acaba, beni bilgilendirirseniz çok sevinirim, gerçekten etkilendim.

Rüyada akrep görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada akrep görmek aynen gerçek yaşamda olduğu gibi rüyada da iyi değildir. Rüyada akrepler görmek hayırsız bir rüyadır, hiç ummadığınız bir acı ile karşılaşacağına işaret eder. Evde akrep görmek hilebaz biri ile iş yapıp aldatılmaya işarettir. Banyoda akrep görmek yakınlarınızdan birinin ölüm haberini alacağınıza işaret olabilir. Yatakta akrep görmek evdeki birinin yolculuk yapacağına işaret eder.

Rüyada akrep sokması neye işarettir?
Rüyada akrep sokması gerçek yaşamınızda yaşadığınız bir karışık durum nedeniyle hayatınızın alt üst olduğunu ve bunun sonunda kendinizi çok yorgun hissettiğinizi gösterir. Rüyada akrep ısırması aynı zamanda hissettiğinizin tehlikenin aslında düşündüğünüz kadar büyük olmadığını ya da size zarar vermeyeceğini simgeler.

Rüyada zehirli akrep görmek neye delalet eder?
Rüyada zehirli akrep görmek gerçek yaşamınızda sizi çekemeyen, düşmanınız birinin kötü haberini alacağınıza işaret etmektedir. Rüyada akrep ısırması veya akrep sokması sonunda zehirlendiğini görmek,  oldukça büyük bir tehlike geçireceğinizi ifade eder.

Rüyada akrep öldürmek neye yorumlanır?
Rüyada akrep öldürdüğünü görmek düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza işaret olabilir. Rüyada akrep yemek, rüyada bir akrebi öldürüp yediğini görmek bir şifa arayışında olduğunuzu, çözemediğiniz bir sorun ya da hastalık karşısında arayış içinde olduğunuzu simgeler.

Rüyada renkli akrep görmek yorumları

Rüyada  sarı akrep görmek, korunduğunuzu gösterir, korunan bir insan olduğunuzu simgeler. Korunduğuna inanıp, bu tertemiz kalbinizin kirlenmesine izin vermediğiniz sürece hayatta tüm işlerinizin yolunda gideceğinize delalet eder.

Rüyada kırmızı akrep görmek, çevrenizdeki hilebaz, sahtekar bir kişiye karşı dikkatli olmanız gerektiğini, aksi takdirde bir zarar görebileceğinizi simgeler.

Rüyada siyah akrep görmek, yaşamınız boyunca sizi kıskanan ya da zarar vermek isteyen görünmeyen düşmanlarınız olacağını ifade eder.

Rüyada beyaz akrep görmek, Etrafınızda bir tehlike olduğunu ve açık bir şekilde size yaklaştığını simgeler. Ancak bu tehlike sizi fazla etkilemeyecektir.

“Rüyada Akrep Görmek” için 5 yanıt

Normal ebatlarının çok üstünde (yaklaşık insan kafası kadar ) bir akrebi yolda arkadaşım bana gösteriyor. Akrep bize çok yakın. Bizimle geliyor. Arkadaşım akrebi sopayla dürtüyor. Yapmamasını söylüyorum. Akrep çok hızlı hareket ediyor, hatta bizim evin camı açık ve içeri gireceğini düşünüyorum. Akrep eve girmiyor. Arkadaşım akrebi dürtmeye devam ediyor. Akrep bize doğru yaklaşıyor.Akrep bana doğru geliyor. Beni sokup sokmadığını hatırlamıyorum.

Yandin sen bittin cok böyük düşmanlarin var. Seni cok kotu yapacaklar. Burda ülkeyi terk etmekte fayda var.

Rüyamda bir akrebi yılanı sokarken gördüm. Sonra yılanda can havliyle akrebi soktu. İkisi de oracıkta öldü.

Rüyamda evde kahverengi ve üstünde bir sembol olan bir akrep gördüm uzun zamandır konusmadigim bir arkadaşım öldürdü yorumlarsaniz sevinirim ..

Eda selam,
Rüyada akrep öldürmek, düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza işaret demektir. Akrebi uzun zamandan beri konuşmadığın bir arkadaşının öldürmüş olması onunla konuşmaya, iş birliği yapmaya, bir ortak düşmana karşı bir araya gelmeye işaret olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir