Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Akrep Sokması Görmek

Rüyada akrep sokması neye işaret eder?

Merhabalar, karanlık, sankı eski ve koyu renk esyaları olan ama esya da denmez eski tezgahlı mutfakları andırıyor bir tane eskının sedırı var, duvara dayalı, ustunde benim evımde aynısı olan krem rengı, desenlı cıft kısılık battanıye var orada yatıyormusumç Hemen paralelınde yan odada yatagın uzerınde aynı battanıye var, evın ıcınde kadın erkek bırılerı var, yuzlerı tam hatırlamıyorum.

O sırada bırden tek basıma kalıyor ve odanın duvarı ama ozellıkle ahsap kapısının uzerı bütün hamambocegı ve ona benzer bir suru böcekle doluyor, nereden gecıyorsa elıme böcek ılacı alıyor ve hepsını olduruyorum ama o sırada kucuk, sanırım akreptı ama kucuktu, yalnız onun gıbı kıskacları olandı; ensemden sırtıma gırıp, belıme yakın bir yerden benı sokuyor, yakalayamadan kacıyor, çok hızlı hareket edıyor, sankı gorevı oymus gıbı, benı tanıyor gıbı, sonra sırtımda o soktugu yer kızarıp dısarı doğru sısmeye baslıyor, sıslıgın ucu tam delınmede degıl onu sıze nasıl ıfade edebılecegımı tam bılmıyorum ama bası hafıf ıcıne doğru cukurlasıyor ve ıcınde seffaf bir sıvıyla karısık beyaz bırsey goruyorum, “aman bu zehırı” dıyorum, “sırtımı egeyımde zehırı dısarı aksın” dıyorum ve sırtımı yere doğru egdıgımde o ıcındekı zehır dedıgım şey dısarı doğru akmaya baslıyor.

Bugun böyle bir rüya gördüm çok etkısınde kaldım, sızden rıcam bu ruyamı en kısa surede yorumlayabılmenız sımdıden emegınız teşekkür ederım.

Rüyada akrep sokması görmek tabiri

Değerli okurum,

Rüyanızı gayet güzel, detaylı bir şekilde yazmışsınız ancak hakkınızda bilgi vermeyi unutmuşsunuz. Sağlıklı yorum için yaş, meslek, medeni durum, korkularınız, endişelerini, içinde bulunduğunuz ruh hali çok önemli. Yeni rüya gönderirseniz bunları mutlaka eklemeyi unutmayın.

Gördüğünüz rüya gerçekten iç karartıcı ve hoş olmayan mesajlar vermekte; sıkıntı, üzüntü, karışıklık, yorgunluk, bıkkınlık.

Rüyanızda bir çok unsur var ve bunların detaylarına girmeyeceğim ( hakkınızda bilgi olmadığı için ). Ana mesaj, rüyanız gerçek yaşamınızda yaşadığınız bir karışık durum nedeniyle hayatınızın alt üst olduğunuzu ve bunun sonunda kendinizi çok yorgun hissettiğinizi gösterirken rüyanızdaki tek sevindirici taraf, hissettiğinizin tehlikenin aslında düşündüğünüz kadar büyük olmadığını ya da size zarar vermeyeceğini simgelemektedir.

Lütfen ileride gelişmeleri ya da düşüncelerinizi ekler misiniz?

Rüyanın unsurları: eski eşya, koyu renk, tezgahlı mutfak, eski sedir, battaniye, hamam böceği, böcek ilacı, akrep, zehir.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada akrep görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Akrep Sokması Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda evlilik hazırlığı yaptığım insana doğru bir akrep gitti ve ayaklarının dibinde kayboldu. yavuz, 35, Erkek, Evli, Çalışıyor, mutsuz

Rüyanız hakkında bilgiyi rüyada akrep görmek sayfasında araştırmanız gereklidir.

Rüyada sevgilinin öldüğünü görmek
Rüyamda sevgilimi akrep sokuyordu ve sevgilim ölüyordu. Bu ne anlama geliyor açıklarsanız çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler

Nur merhaba, rüyada akrep ısırması, akrep sokması, oldukça büyük bir tehlike geçireceğinizi ifade eder. Sevgilinin öldüğünü görmek ise, gerçek hayatta onunla ilişkinizin alt üst olduğunu, aranızda çözülemeyecek sorunlar olduğunu düşündüğünüzü simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir